Dziewczynki Bieganie

Almotio 3.0

129
Oszczędności w promocji Back to School
Zyskaj 25% zniżki* na ten produkt, wydając minimum 649 zł | Wpisz kod RBK25
Sprawdź szczegóły
Promocja ważna od 19/08/2017 od godziny 00:01 CET do 27/08/2017 do godziny 23:59 CET. Z promocji można korzystać wielokrotnie. Oferta ważna tylko w przypadku zamówień krajowych na stronie reebok.pl. Promocja dotyczy wyłącznie artykułów wymienionych jako włączone do promocji na lokalnej stronie reebok.pl i upoważnia do 25% zniżki od cen artykułów podanych na stronie, jeśli łączna kwota za zakup jednej lub kilku rzeczy objętych promocją wynosi minimum 649 zł. Aby skorzystać z promocji, należy wpisać kod podczas finalizowania transakcji. Z zastrzeżeniem dostępności rozmiarów i zapasów. Oferta nie uwzględnia kosztu przesyłki, nie może być zastosowana do zamówienia już złożonego i nie łączy się z innymi promocjami ani zniżkami. Mogą występować dodatkowe ograniczenia, które zostaną wyszczególnione. Aby dowiedzieć się więcej na temat zwrotów i anulowania zamówienia, odwiedź sekcję Wsparcie na reebok.pl.
Kolor Aubergine/White/Vicious Violet/Silver (BS8501)
Rozmiar
Ilość

Łatwe do zakładania dziecięce buty biegowe

Mocna, skórzana cholewka i gumowa podeszwa zewnętrzna sprawiają, że te buty poradzą sobie na placach zabaw, chodnikach i boiskach. Wkładka Ortholite pochłania pot i zapewnia świeżość stopom, zaś kolorystyczne akcenty są tak śmiałe, jak śmiałe są dzieci dla których stworzyliśmy te buty.
  • Niski profil nadaje im zdecydowanie sportowy styl
  • Polecamy na: Zajęcia sportowe i aktywne zabawy na dworze
  • Podeszwa środkowa: Wygodna i lekka podeszwa środkowa formowana z pianki EVA doskonale pochłania energię uderzeń stóp o podłoże
  • Mocna i przyczepna, gumowa podeszwa zewnętrzna na całej długości stopy
  • Podwójne paski z rzepami ułatwiają zakładanie i zdejmowanie butów
  • Wkładka Ortholite amortyzuje, odprowadza wilgoć i chroni przed rozwojem bakterii
  • Materiały: Przewiewna, siatkowa cholewka ze skórzanymi elementami wykończenia

Oceny i opinie