Damskie CrossFit

Spodenki Reebok CrossFit Woven

160,30 229
Kolor Washed Plum (BQ5209)
Rozmiar
Ilość
Ten model ma 168 cm wzrostu i nosi rozmiar S. Obwód klatki piersiowej 86 cm, obwód talii 64 cm.

Spodenki stworzone na CrossFit

Stań w gotowości i pełna zapału w tych spodenkach CrossFit Woven. Zarządzająca potem technologia Speedwick współpracuje z trwałym, wodoodpornym wykończeniem (DWR), abyś pozostała sucha. Nogawki o długości 5 cm zachowują równowagę między okryciem a swobodą ruchu, natomiast elastyczna talia daje wygodne dopasowanie. Antybakteryjne wszyte majtki nie pozwalają rozwinąć się przykrym zapachom, dzięki czemu nie musisz czuć się skrępowana po treningu. Tworząc te spodenki, mieliśmy na uwadze kobiety ćwiczące CrossFit. Dzięki ich dostosowanym do wymogów boxu właściwościom zyskujesz wygodę tam, gdzie jej chcesz i bezpieczeństwo tam, gdzie go potrzebujesz. Ich krój jest zwężany ku górze dla lepszego dopasowania w talii, a jednocześnie jest luźny w biodrach i w nogawkach, aby nie ograniczać swobody ruchu nóg.
  • Polecamy na: Treningi CrossFit, treningi w upalne dni
  • Dopasowanie: Dopasowany – przylega do ciała, zapewniając nieskrępowaną swobodę ruchu i wygodę podczas ćwiczeń; wewnętrzna długość nogawki – 5 cm
  • Elastyczna talia ze sznurkiem do regulacji pozwala bezpiecznie dopasować je do własnych potrzeb
  • Utrzymujące przykre zapachy pod kontrolą antybakteryjne wykończenie wszytych majtek
  • Trwałe, chroniące przed kaprysami pogody, wodoodporne wykończenie (DWR)
  • Materiał: Gęsto pleciona tkanina o składzie: 86% pochodzący z recyklingu, a co za tym idzie oszczędzający zasoby naturalne i ograniczający emisję zanieczyszczeń poliester / 14% elastan; gramatura 117 g/m kw.

Oceny i opinie