alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Przejdź do głównej treści

Bidony

 
[5]

Bidon – najlepszy towarzysz podczas treningu

Ponad 70 procent naszego ciała to woda. Każdy jej większy spadek w organizmie jest niekorzystny dla komórek, dlatego jedną z podstaw treningu jest dobre nawodnienie zarówno podczas ćwiczeń, jak i po ich zakończeniu. W chwili, gdy rozpoczynasz zajęcia, woda staje się twoim najlepszym przyjacielem, którego powinieneś mieć zawsze obok siebie. Jednak, jeśli dbasz o swoje ciało, to dlaczego nie miałbyś zadbać również o środowisko? Na przykład, stosując bidon podczas ćwiczeń. Taki pojemnik wielokrotnego użytku na wodę świetnie sprawdzi się za każdym razem. Plastik zastąpiony został stalą nierdzewną, co jest o wiele bardziej higieniczne.

Bidony królują w siłowniach

Jeśli trening rozpoczynasz od bieżni lub po prostu spędzasz na niej większość czasu, to bidon sportowy będzie rozwiązaniem dla ciebie. Zmieści się w kieszeni bieżni, nawet mieszcząc 750 ml wody w środku. Zwolnij tempo, odkręć wieczko dzięki wyprofilowanemu uchwytowi i bez problemów uzupełnij płyny bez konieczności siłowania się z niewygodną butelką. W przerwie między treningami możesz swobodnie uzupełnić niedobory dzięki szerokiemu otworowi, który pozwala na łatwe wlanie wody czy napoju izotonicznego. Ten dodatek z pewnością sprawdzi się nie tylko przy podnoszeniu ciężarów czy ćwiczeniach na bieżni, ale również w przerwach na zajęciach jogi. Wbrew pozorom, takie ćwiczenia rozciągające także dają wycisk mięśniom i sprawiają, że tracimy więcej wody z naszego organizmu.

Dodatki, które ułatwią ci życie

Wybierając się na ćwiczenia, potrzebujesz nie tylko odpowiedniego stroju i obuwia, ale również akcesoriów, które ułatwią ci życie na siłowni i podczas treningów. Bidon sportowy to tylko jeden z wielu elementów, które ci się przydadzą. Podczas intensywnych treningów, szczególnie z ciężarami, dobrym rozwiązaniem będą rękawiczki treningowe czy opaski na nadgarstki. Jeśli natomiast wybierzesz zajęcia z jogi, to oprócz butelki na wodę warto sprawić sobie matę do jogi i pojemną torbę sportową, która z pewnością pomieści wszystkie skarby niezbędne podczas treningów siłowych czy zajęć fitness na siłowni.