alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Przejdź do głównej treści
Running / maj 2016
Blair Hammond, Senior Manager, Global Newsroom

Marnujesz swoje życie - tak twierdzą statystyki. Co z tym zrobisz?

Statystyka pokazuje, że przeciętna długość życia człowieka wynosi 25 915 dni. Na fali tego odkrycia stworzyliśmy kampanię “25 915”, której celem jest zachęcenie ludzi do korzystania z możliwości, jakie mają i czerpania z życia pełnymi garściami.

W Reeboku wierzymy, że nasze ciało i wysiłek, który wkładamy w pracę nad nim należy traktować jak świętość. Dlatego staramy się inspirować innych, by dobrze wykorzystali dni, które jeszcze przed nimi i nie ustępowali w swoim dążeniu do postępu.

To dążenie jest naturalnym rozszerzeniem naszej filozofii Be More Human.

Kiedy już wszyscy uświadomimy sobie ile czasu nam pozostało, zaczynamy zadawać sobie pytanie, co robiliśmy z tym czasem do tej pory?

Odpowiedź na nie mogłaby zadziwić niejednego.

Spośród swoich 25 915 dni spędzonych na Ziemi, przeciętny człowiek spędza na ćwiczeniach 180 dni.

“Zależało nam na rzuceniu odrobiny światła na to, jakie cele wyznaczamy sobie jako ludzie oraz na to, ile jesteśmy gotowi poświęcić, by je osiągnąć” mówi Yan Martin, VP of Brand Management w Reeboku. 

Jeśli powyższa informacja Cię zdziwiła, pozostałe statystyki opracowane na podstawie badań przeprowadzonych w 9 krajach we współpracy z Censuswide mogą okazać się jeszcze bardziej szokujące.

Podczas gdy tylko 180 dni spędzamy na ćwiczeniach fizycznych, 59 razy więcej czasu poświęcamy na obcowanie z technologią. Czy musimy udowadniać, że 10 625 dni spędzonych z gadżetami w ręku to dni stracone?

Reebok Statistic

Człowiek wspina się na wysokość równą wysokości Mount Everest średnio 45 razy z ciągu swoich 25 915 dni życia i przebiega odległość równą długości równika prawie dwukrotnie (dokładnie 1,9 raza).

“Przebiegnij jedno okrażenie więcej na bieżni, wejdź o jedno piętro wyżej po schodach, a w skali całego życia może to oznaczać kolejne okrążenie Ziemi” twierdzi Martin, zapalony CrossFiter i maratończyk.

Reebok exercise stat

Dla miłośników rywalizacji mamy kilka informacji, które ukazują różnice w sposobach wykorzystania swoich 25 915 dni pomiędzy mieszkańcami różnych krajów.

Amerykanie najbardziej kochają przygody, próbują nowych rzeczy średnio 7 razy w miesiącu, podczas gdy Meksykanie są najbardziej dumni ze swoich ciał, a Rosjanie śpią najwięcej – średnio 7 godzin i 5 minut dziennie.

Bez względu na to, czy poświęcasz go na biegi z przeszkodami, walki o kolejne PRy na treningach czy sporty walki, Twój czas jest ograniczony. Reebok wzywa Cię byś uhonorował każdy ze swoich 25 915 dni poprzez sport i aktywność fizyczną.

 Nowa kampania zatytułowana “25 915” to kontynuacja misji rozpoczętej przez wideo Freak Show, pierwszy manifest Be More Human, który traktuje o tym w jaki sposób sport ulepsza nasze życie i czyni nas lepszymi ludźmi. W Reebok doskonale wiemy, że ludzie nie uprawiają sportu jedynie dla sylwetki - ćwiczą by wzbogacić swoje życie i być lepszymi ludźmi.

Chcesz podzielić się ze światem tym, w jaki sposób wykorzystujesz dni które Ci pozostały? Wrzuć tweeta z @Reebok i hasztagiem #honoryourdays lub odwiedź reebok.com/countyourdays i zobacz ile dni przed Tobą.

Reebok Lifetime Infographic

Running / maj 2016
Blair Hammond, Senior Manager, Global Newsroom