alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
CrossFit® / maj 2016
Katrin Davidsdottir, 2015 Fittest Woman on Earth

Być jak: Katrin Davidsdottir

Żeby wygrać Reebok CrossFit® Games potrzeba czegoś więcej niż niesamowitej siły. Potrzebny jest jeszcze upór i silna psychika - a to cechy, które zdecydowanie nie są obce Katrin Davidsdottir. Oto kilka praktycznych życiowych wskazówek prosto od zdobywczyni tytułu the Fittest Woman on Earth w w 2015 roku.

1. Uśmiechaj się. Przez. Cały. Dzień.

To proste - ciężko się narzeka jak usta i całą twarz masz ułożone w uśmiech.

2. Mów "tak".

Otwórz się na możliwości, nawet jeśli wydają Ci się trochę przerażające. Najgorzej jest patrzeć za siebie i żałować niewykorzystanych szans.

3. Śmiej się do oporu.

Śmiech sprawia, że każdy Twój dzień od razu jest lepszy.

4. Jedzenie tłuszczy nie oznacza, że przytyjesz.

Twój organizm naprawdę potrzebujesz tłuszczy, tych zdrowych. Osobiście polecam awokado!

5. Będąc na Islandii, jedz lody.

Islandzkie lodziarnie są najlepsze na świecie!

6. Bądź najlepszą wersją SIEBIE.

Nie porównuj się do innych i zawsze dawaj z siebie 100%. W ten sposób osiągniesz sukces.

7. Bekon jest dobry na wszystko.

Po prostu mi zaufaj...

8. Zapamiętuj jak ludzie mają na imię.

Zawsze bardzo staram się to robić (choć nie przychodzi mi to łatwo). To naprawdę sprawia, że ludzie czują się wyjątkowi.

9. Codziennie ściel łóżko.

Wieczorem zawsze przyjemniej wskoczyć do pościelonego łóżka.

10. Nie narzekaj.

No bo po co? Narzekanie i tak nie rozwiąże Twoich problemów.

CrossFit® / maj 2016
Katrin Davidsdottir, 2015 Fittest Woman on Earth