alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Przejdź do głównej treści
Running / maj 2016
Reebok

Biegaj z gorylami po warszawskiej dżungli

Dzika ścieżka po praskiej stronie Wisły, studenckie Śródmieście, hipsterskiei zielone Powiśle – Warszawa to absolutnie fantastyczne miejsce do biegania, które od pierwszych wiosennych dni zostało opanowane przez miłośników dynamicznego, wielkomiejskiego runningu z Academia Gorila. Dołącz do grupy biegowej Gorilas Run Warsaw i odkrywaj warszawską dżunglę!

Gorylowe treningi biegowe ruszyły pod koniec marca, wraz z budzącą się do życia na wiosnę Warszawą. Cotygodniowe spotkania odbywają się pod okiem trenerów Academia Gorila - Rafała Korczaka (czynnego zawodnika polskiej kadry Muay Thai) oraz Bartka Walczewskiego (jeden z najbardziej doświadczonych w Polsce trenerów Muay Thai). „Biegające goryle” eksplorują wielkomiejską Warszawę, spotkać ich można nie tylko na regularnie uczęszczanych przez biegaczy ścieżkach, ale także w miejscach, które dla wielu wciąż mogą być niepoznane. Różnorodne trasy nie przekraczają 10 km. Treningi są dynamiczne, a co najważniejsze - stanowią świetne uzupełnienie podstawowego planu treningowego.

„Bieganie od zawsze wpisane było w nasze zaj ęcia i DNA klubu. Teraz, kiedy za oknem mamy coraz lepszą aurę – postanowiliśmy zorganizować grupę biegową i zaprosić do udziału wszystkich zainteresowanych fanów miejskiego runningu.” – mówią trenerzy grupy Gorilas Run Warsaw.

Biegi odbywają się regularnie, w każdą sobotę o godz. 10.00. Start przed siedzibą klubu: Academia Gorila, Kopernika 36/40 (budynek OPZZ). Wydarzenia są darmowe, a uczestniczyć w nim mogę nie tylko członkowie klubu, ale wszyscy ci, którzy chcą pobiegać w gronie pozytywnie nastawionych i otwartych osób.

Społeczność biegowa Gorilas Run Warsaw ma także swój profil na Facebook, gdzie publikowane są wydarzenia, informacje związane z biegami, a także zdjęcia, trasy i inne materiały związane z inicjatywą.

Grupę biegową Academia Gorila wspiera marka Reebok. Trenerzy grupy pokonują miejską dżunglę wyposażeni w najnowszym modelu butów biegowych Reebok ZPump Fusion 2.0. Buty, które pozwalają na 100% dopasowanie do swoich stóp dzięki technologii Pump, zostały stworzony dla wszystkich tych, którzy podczas swoich treningów biegowych chcą przekraczać własne granice i dzięki temu czerpać z nich jeszcze więcej energii!

Running / maj 2016
Reebok