alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Przejdź do głównej treści
Experts / czerwiec 2016
Mattie Schuler, Contributor

Dlaczego warto się ruszać

Jen Widerstrom jako dziecko nie leciała po szkole do domu na bajki. Jen leciała do domu, żeby sprawdzić wyniki ostatnich zawodów kulturystycznych...

Marzyła o tym, żeby być damskim odpowiednikiem Arnolda Schwarzeneggera i wygrać tytuł Ms. Olympia siedem razy z rzędu. 

Dzisiaj jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych trenerek na świecie i twarzą Reebok Women's Fitness. "Ruch sprawia, że jestem lepsza.", mówi Jen. "Dodaje mi energii, żeby czerpać z życia pełnymi garściami."

Dokładnie taką filozofię stara się przekazać swoim podopiecznym i wszystkim, którzy traktują ją jako treningowy autorytet.

"W byciu aktywnym wcale nie chodzi o płaski brzuch czy nowe rekordy w przysiadzie. Tu chodzi o nasze zdrowie i możliwość korzystania z życia. Wystarczy 20 minut spacerowania dziennie, żeby wydłużyć życie o 5 lat!"

"Do tego, kiedy już zaczniesz się ruszać, nagle wszystko inne zaczyna się układać. Masz więcej siły, czujesz się pewnie, czujesz się zdrowo. Stajesz się lepszym człowiekiem."

Zgadzasz się z takim podejściem do aktywności? Daj znam znać na Instagramie @Reebokpl

Experts / czerwiec 2016
Mattie Schuler, Contributor