alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Przejdź do głównej treści
CrossFit® / czerwiec 2016

Za kulisami - Nano 6.0

Najnowsze i najlepsze w historii buty do CrossFitu nareszcie dostępne. Zwycięzcy CrossFit Games 2015 pokazują trenującym na całym świecie, że nowe Nano 6.0 dają moc, która napędza.

Tuż przed światową premierą najlepszych butów do CrossFitu, zajrzeliśmy do Katrin Davidsdottiri Bena Smitha, żeby zobaczyć jak najnowsze Nano sprawują się w warunkach treningowych.

Katrin Davidsdottir CrossFit Kettle Bell Swing

“Co roku jestem strasznie ciekawa, jakie innowacje w kolejnych Nano wprowadzi Reebok i jak pomoże mi to na CrossFit Games,” mówi Davidsdottir.

Najnowsza odsłona kultowej serii nie rozczarowuje. W porównaniu do poprzednich wersji, Nano 6.0 zapewniają jeszcze bardziej naturalną stabilizację i kontrolę, a nowa, elastyczna warstwa Kevlar® dba o niezwykłą trwałość.

Katrin Davidsdottir Behind the Scenes

Ale plakaty z Katrin i Benem, otoczonymi słowami, mają znacznie głębszy sens.

Dla zawodników takich jak oni, sprzęt (także buty!) musi przetrwać tysiące treningów w trakcie ich dążenia do bycia coraz lepszym

Ben Smith CrossFit Squat

“Nikt, kto osiągnął sukces nie powiedział nigdy, że droga do niego była łatwa,” mówił ostatnio Ben Smith swoim fanom. “Siła to efekt nieustannej pracy.”

Ben Smith CrossFit Jerk

CrossFit® / czerwiec 2016