alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-deliveryusp-free-returnsarrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Experts / czerwiec 2016
Reebok

99 Problems powered by Reebok

Już 9 i 10 lipca będziemy świadkami największych warszawskich zawodów CrossFit! W strefie Reebok Pop Up Store rywalizować będą panie i panowie w kategoriach Elite i Open. Musisz to zobaczyć!

99 PROBLEMS POWERED BY REEBOK to pierwsze warszawskie zawody na tak dużą skalę! Będą to dwa dni prawdziwych crossfitowych zmagań zawodników z całej Polski.

Eliminacje wyłoniły ponad 120 zawodników, którzy będą rywalizować w kategorii Elite (osobno kobiety i mężyczyźni) oraz OPEN (również osobno kobiety i mężczyźni). Pełna lista startowa dostępna jest tutaj.

Warto wspomnieć, że zawodnicy kategorii Elite rywalizują o nagrodę główną w postaci kontraktu sponsorskiego z marką Reebok! Jest o co walczyć!

LOKALIZACJA

Reebok Pop Up Store - Warszawa, Złote Tarasy, poziom -1 [zobacz na mapie]

HARMONOGRAM

kategoria OPEN: sobota 9:00 - 18:00 [szczegółowo]

kategoria Elite: niedziela 10:00 - 16:00 [szczegółowo]

Zawody poprowadzi genialny konferansjer i równie dobry trener - Karol Zdunek! Nudy nie będzie :)

REEBOK CROSSFIT NANO 6.0

Podczas imprezy będzie miała miejsce oficjalna premiera butów Reebok CrossFit Nano 6.0 - z tej okazji przygotowaliśmy kilka atrakcji:

  • możliwość przetestowania Nano 6.0 w warunkach treningowych

  • rywalizacja "30 sekund burpees", w której nagrodą są nowiutkie Nano 6.0

  • 10% zniżki na produkty Reebok (w tym Nano 6.0) z aplikacją Reebok Pop Up Store (iOS | Android)

Do zobaczenia!

Experts / czerwiec 2016
Reebok