alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Studio / lipiec 2016

Wyjątkowe treningi podczas Les Mills SUPERSTAR

Instruktorzy rywalizują o miano najlepszego. Kibice szaleją. Jury ocenia. Fotoreporterzy łapią najlepsze ujęcia. A Ty? Robisz to, co kochasz - ćwiczysz!

Czy to nie idealny układ?

Wszystko w ramach Les Mills SUPERSTAR, konkursu dla instruktorów, który odbędzie się w sobotę, 6 sierpnia, w Warszawie w strefie Reebok Pop Up Store pod Złotymi Tarasami.

Na czym to polega? 28 uczestników będzie prezentować swoje choreografie i poddawać się ocenie jury według zasad zbliżonych do popularnych talent show. Najlepsi przechodzą do serii finałowej, w trakcie której wyłaniany jest zwycięzca, który wystąpi na scenie podczas Les Mills Live w Sztokholmie.

Tylko teraz masz okazję być w centrum tego wydarzenia. Nie tylko przyglądać się, ale aktywnie w nim uczestniczyć!

Możesz wziąć udział w każdym z 4 treningów (3x zajęcia + finał), w czasie których instruktorzy prezentować będą swoje układy. Harmonogram wygląda następująco:

Dodatkowo, po finale, o godz. 23:30 po raz pierwszy w Polsce odbędzie się trening BODYJAM®, który przypadnie do gustu każdemu, kto kocha tańczyć!  

Opisy poszczególnych treningów znajdziesz na stronie z zapisami.

Podsumowując...

Kiedy?

6 sierpnia 2016 r., od 18:00 do 24:00, zajęcia co 90 minut

Gdzie?

Reebok Pop Up Store, Warszawa, Złote Tarasy, poziom -1

Kto?

Każdy! Trenujących zapraszamy do zapisów, a tych którzy preferują rolę kibica po prostu do przyjścia do strefy Reebok Pop Up Store. 

Wstęp wolny! Do zobaczenia!

ZAPISZ SIĘ PÓKI SĄ WOLNE MIEJSCA!

WYBIERZ ZAJĘCIA

Studio / lipiec 2016
Tagi