alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
/ sierpień 2016
Reebok

25 915: Gorilas Run Warsaw

Rafał, Bartek i Ewelina - trójka sportowych zapaleńców, których wspólna pasja doprowadziła do tego, że założyli grupę biegową Gorilas Run Warsaw.

Dlaczego biegową skoro zawodowo związani są ze sportami walki? „Całe życie jestem związany ze sportem i wiem, że bieganie jest matką wszystkich dyscyplin – jest nieodłącznym elementem naszego treningu i doskonałym sposobem na kontrolowanie kondycji”, tłumaczy Bartek (15 269 dni).

Każdego tygodnia zakładają swoje biegowe ZPumpy i wspólnie wyruszają odkrywać nowe zakątki Warszawy. Biegną czasem 5, czasem 10 kilometrów, pracują nad swoją kondycją, wytrzymałością i siłą, ale najważniejsze jest dla nich to, by przyjemnie spędzić czas z ludźmi, którzy podobnie jak oni, mają hopla na punkcie aktywności, zwłaszcza biegania.

„Zdajemy sprawę z tego, że czasami trudno jest zmotywować się do biegania, dlatego w grupie jest zawsze raźniej i przyjemniej, jeden drugiego nakręca, napędza i mobilizuje, a przez to można osiągnąć dużo lepsze wyniki”, mówi Rafał (14 712 dni).

O zaletach biegania w grupie słusznie mówi też Ewelina (18 620 dni): „Wspólne bieganie daje o wiele więcej niż mogłoby się wydawać. Oprócz oczywistych korzyści, jakie ten sport ze sobą niesie, bieganie w grupie łączy, daje poczucie przynależności do ekipy, która ciągle przekracza własne granice”.

Wszystkich chętnych do dołączenia do tej pozytywnie nakręconej ekipy, Rafał, Bartek i Ewelina zapraszają na otwarte treningi w każdą środę o 18:00. Szczegóły dostępne są tutaj.

Jesteś ciekawy ile dni czerpania życia pełnymi garściami przed Tobą? Wejdź na Reebok.com/CountYourDays i sprawdź już teraz - jutro będzie ich mniej!

/ sierpień 2016
Reebok