alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Przejdź do głównej treści
/ wrzesień 2016

25 915: Tadeusz Andrzejewski

Człowiek żyje średnio 25 915 dni. Tadeusz Andrzejewski udowadnia, że ta liczba to tylko statystyka i przekonuje, że wiele zależy od nas samych.

"Nazywam się Tadeusz Andrzejewski i przeżyłem ponad 30 000 dni." - tak wita się z nami bohater naszego najnowszego klipu. Pan Tadeusz ma 83 lata, jest zapalonym biegaczem, a energii mógłby mu pozazdrościć niejeden dwudziestoparolatek!

W 1994 r. założył Klub Biegowy „Reebok”, którego sponsorem była marka Reebok. Klub działał blisko 10 lat organizując liczne biegi, wyjazdy na maratony – w Polsce, ale też w Londynie czy Berlinie. Przez wiele lat Tadeuszowi Andrzejewskiemu oraz innym członkom klubu udawało się zaszczepić pasję do biegania dziesiątkom osób. Można śmiało powiedzieć, że jest on jednym z twórców obecnego boomu na bieganie.

Jak sam twierdzi, to właśnie bieganiu w dużej mierze zawdzięcza swoje doskonałe zdrowie. "To jest mój nałóg, moja pasja, której nie chcę się wyzbyć", mówi, pokazując nam swoją imponującą kolekcję medali i pucharów.

Na swoim koncie ma ponad 900 (!) startów w biegach na różnych dystansach, w tym ponad 80 maratonów i ultramaratonów. Jest m.in. wicemistrzem Polski weteranów w biegu przełajowym na 10 km oraz dwukrotnym mistrzem Wojska Polskiego w półmaratonie i maratonie.

Ale wyniki to dla niego tylko przyjemny efekt uboczny. "Bieganie daje poczucie zdrowia, swobody, zaangażowania. To także okazja na spotkanie ze znajomymi i przyjaciółmi", tłumaczy.

Na pytanie, czy warto biegać, Tadeusz Andrzejewski bez najmniejszych wątpliwości odpowiada twierdząco i dodaje zdanie, które naprawdę warto wziąć sobie do serca: "Wierzę, że dzięki bieganiu dostałem dodatkowy czas".

 

Wejdź na Reebok.com/CountYourDays i sprawdź ile dni czerpania z życia pełnymi garściami jeszcze przed Tobą.

 

/ wrzesień 2016