alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Przejdź do głównej treści
Kick & Punch / październik 2016
Blair Hammond, Senior Manager, Global Newsroom

Gigi Hadid zadaje potężny cios doskonałości.

31 osób tłoczy się w piwnicy nowojorskiego klubu bokserskiego. Gigi Hadid towarzyszy ekipa zdjęciowa, styliści, fryzjerzy, makijażystki, agenci, trenerzy, a nad całością górują gotowi do akcji ochroniarze.

Nagle Gigi zaczyna walczyć z cieniem, co przykuwa uwagę zebranych.  

gigi-launch-blog-1

„Ona Cię rozjedzie," szepcze zza kamery jedna z fryzjerek. 

Dla niezorientowanych, Gigi jest supermodelką. Twarz. Zdjęcie. Pozornie – tylko sięgnąć po takie ciacho i brać.

Ale Gigi Hadid nie jest taka. Patrzy naprzód, ma pasję i jest wytrwała w dążeniu do bycia najlepszą wersją siebie.  Jej siła jest prawdziwa.  

„Trening to nie tylko ciało", mówi Gigi. „To przede wszystkim głowa. Pomaga mi uciec od gonitwy myśli. To jedyne chwile, kiedy zalega w niej cisza".

To właśnie pasja, jaką dla Gigi jest fitness, sprawiła że całkowicie naturalnie przynależy do wspólnoty Reebok inspirującej kobiety na całym świecie w ruchu #PerfectNever. Kampania ta zachęca i inspiruje do działania kobiety, nawołując je do ignorowania krytyków, a przy tym idealnie wpisuje się w zachętę Reebok do samodoskonalenia. 

„Uprawiając wyczynowo sport, tak byłam skupiona na doskonałości, że trenerzy musieli wycofywać mnie z zawodów," tłumaczy Gigi. 

gigi-launch-blog-2

„Skupiając się na błędach, popełniałam ich coraz więcej i wszystko się waliło, tworząc efekt domina.   Tak było, dopóki nie nauczyłam się zmiany sposobu myślenia i swego nastawienia. Moim błędem było to, że motywowały mnie głównie moje niedoskonałości".

Większość kobiet nie ma za sobą tak głębokiej analizy porażek jak Gigi, dlatego rozumie ona, jak ważna jest jej rola przy wzmacnianiu i inspiracji innych kobiet. 

„Twój komentarz mnie nie zdołuje", powiedziała tego lata krytykom na Instagramie, „ale następnym razem, pomyśl proszę o młodych dziewczynach, które przeczytają komentarze, dotyczące wyglądu i będą się oceniać według nich, obserwując, jak ich ciało rośnie i tym samym, w naturalny sposób się zmienia".

Dla Gigi jej misja jako inspiratorki jest prosta: Bądź sobą i ignoruj hejterów.

Jako inspiratorka i ikona stylu Gigi wzmacnia zaangażowanie Reebok w sprawy kobiet i poczucie siły, jakie zyskują one dzięki sprawności fizycznej. W lipcu ruszyła kampania #PerfectNever z udziałem gwiazdy UFC, Rondy Rousey, która wzywała kobiety na całym świecie, aby odrzuciły niszczące je oczekiwania i presję doskonałości.

gigi-launch-blog-3

Te dwie mocne kobiety są przykładem odwołującego się do człowieczeństwa etosu Reebok, który zakłada, że dzięki fitnessowi można odnaleźć lepszą wersję własnej osoby. 

Reebok i Gigi zapraszają kobiety z całego świata do odkrycia ich prawdziwej natury i bycia bardziej ludzkimi zgodnie z hasłem 'Be More Human".

Wszystkich, którzy chcą być na bieżąco z wydarzeniami Reebok, powiązanymi z Gigi Hadid zapraszamy do śledzenia @ReebokWomen na Instagramie i Twitterze.

Chcesz podzielić się z Gigi swoimi doświadczeniami w ramach #PerfectNever? Zapraszamy do rozmowy pod tym hashtagiem.

Kick & Punch / październik 2016
Blair Hammond, Senior Manager, Global Newsroom
Tagi