alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Przejdź do głównej treści
Kick & Punch / listopad 2016
Natalie Chladek, Global Newsroom

Gigi Hadid i jej chwila dla siebie

Na pewno kojarzycie Gigi Hadid, superutalentowaną i znaną modelkę. Ale to tylko wycinek kim jest naprawdę. Gigi jest też sportowcem, businesswoman, projektantką, trendsetterką, fanką Beyoncé... Można by wymieniać jeszcze długo.

Kiedy łączysz tyle różnych zajęć, potrzebujesz czegoś, co da Ci chwilę oddechu.  Czegoś, co w godzinę pozwoli Ci naładować akumulatory, by zachować spokój ducha przez pozostałe 23 godziny doby. 

Być może Gigi jest bardziej znana od nas wszystkich, ale na co dzień stawia czoła temu samemu wyzwaniu, co my: jak pogodzić karierę zawodową z życiem rodzinnym, towarzyskim i wszystkimi innymi obowiązkami. No i jak przy tym nie zwariować. 

"Ludziom często wydaje się, że znane osoby są idealne, bez skazy. Niestety w moich oczach często właśnie takie postrzeganie sprawia, że te osoby przestają sobie radzić z presją.", mówi.

Sport i aktywność dają jej rzadką okazję, by w 100% być sobą. 

Dla Gigi, dzień w pracy oznacza ciągłe towarzystwo fotografów, fryzjerów, makijażystów, stylistów, agentów, ochroniarzy. Do tego ubrania, fryzura, makeup, które ktoś jej narzucił.

Bokserski ring daje jej ucieczkę od tego wszystkiego. Odcięcie się od tego całego szumu, który jej towarzyszy.  Chwila, w której zakłada rękawice i wchodzi na ring, to chwila, w której wreszcie może być sobą.  Śmieje się, tańczy na palcach, słucha ulubionej muzyki i rytmicznie uderza w worek treningowy, który przytrzymuje jej trener.

Współpraca Gigi z marką Reebok i kampania #PerfectNever pokazuje, że aktywność fizyczna to sposób na rozwijanie samej siebie nie tyle od strony fizycznej, co mentalnej. Po to, żeby móc stawić czoła wyzwaniom, jakie przynosi codzienne życie.

"To niesamowite, jak bardzo Reebok i kampania #PerfectNever potrafią zjednoczyć kobiety z różnych środowisk we wspólnym celu.

Ludzie oczekują, że będziemy idealne, a prawda jest taka, że to właśnie nasze niedoskonałości sprawiają, że jesteśmy odbierane jako bardziej ludzkie i normalne.", mówi Gigi odnosząc się choćby do udziału w kampanii gwiazdy UFC, Rondy Rousey.

Celem akcji #PerfectNever jest pokazanie, że wszyscy jesteśmy niedoskonali i powinniśmy czerpać z tego satysfakcję, powoli dążyć do bycia lepszą wersją siebie, nie zważając przy tym na wszystkie negatywne głosy z zewnątrz.

Dla Gigi, która w czasach szkolnych startowała w zawodach jeździeckich i była kapitanem drużyny siatkarskiej, współpraca z Reebokiem to powrót do swoich korzeni. 

Tak, jak wielu z nas, najważniejsze życiowe lekcje udzieliła jej mama. 

"Mama zawsze powtarzała mi, by rozwijać się w wielu różnych kierunkach i teraz naprawdę to doceniam.", mówi Gigi. "Myślę, że takie podejście sprawiło, że sport stał się ważną częścią mojego życia i pozwoliło mi zachować otwarty umysł także w innych życiowych kwestiach." 

Podziel się z nami swoją historią #PerfectNever na  Instagramie lub Facebooku. 

Kick & Punch / listopad 2016
Natalie Chladek, Global Newsroom
Tagi