alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Przejdź do głównej treści
Experts / styczeń 2017
Danielle Rines, Global Newsroom

Dłonie, które tworzą ogólnoświatową społeczność fitness

Nasze dłonie to o wiele więcej niż część naszego ciała. One opowiadają o nas. O tym, co przeżyliśmy i o tym, kim jesteśmy.

"Moje dłonie są żywym świadectwem całego mojego życia." mówi Emily Skye, instruktorka Reebok i rozpoznawana na całym świecie australijska specjalistka zajmująca się sportem i zdrowym trybem życia. 

"Moje dłonie przypominają mi, jakim byłam człowiekiem i kim jestem teraz."

Strudzone dźwiganiem ciężarów, machaniem kettlem i rzucaniem piłką lekarską dłonie są namacalnym dowodem na to, jak ważny jest dla niej sport. 

"Moje ręce i dłonie zmieniły się, teraz charakteryzuje je wytrzymałość, która pojawia się jedynie wraz z ciężką, konsekwentną pracą" mówi Skye. "Im ciężej harowałam na siłowni, tym silniejsze stawały się moje ręce".

Emily Skye jest ekspertką, która zajmuje się zdrowiem i sportem i ma miliony fanów z całego świata w mediach społecznościowych.  Wykorzystuje zasięg swoich wpływów, by szerzyć modę na zdrowy styl życia, dzieląc się z ludźmi swoimi doświadczeniami oraz pewnością siebie i radością życia, które odnalazła w sporcie.  

 Emily jest jedną z twarzy kampanii "Show of Hands", promowanej m.in. przez poruszający spot wideo pod tytułem "Dłonie", która jest kontynuacją stworzonej przez Reebok platformy "Be More Human". Zadaniem kampanii jest zwrócenie uwagi na fakt, że nasze dłonie opowiadają historie. Historie naszej ciężkiej pracy, naszych sukcesów i porażek. Historie naszej pełnej poświęcenia drogi ku samodoskonaleniu.   

Kampania Reebok zakłada aktywację tysięcy trenerów pracujących w całych Stanach Zjednoczonych, których zadaniem jest udostępnienie ludziom nieodpłatnych treningów, które będą odbywać się w styczniu. Uczestnictwo w treningu ma zapewniać prosty uścisk dłoni.   

Dlatego, że to właśnie dłonie są świadkami najważniejszych chwil naszego życia. Za pomocą blizn i ran oddają nasze poświęcenie i pokazują, jaką drogę przebyliśmy do tej pory. Są dowodem na to, że staliśmy się lepszymi ludźmi.

"Kiedy zaczynałam swoja przygodę z dźwiganiem ciężarów moje ręce były słabe i zawodne" mówi. "Teraz, po latach treningów stały się silne i zdolne do rzeczy, o które nigdy wcześniej bym je nie posądzała".

Jednak ręce i dłonie Sky to dla niej coś więcej niż narzędzie pracy.

Nadają tej pracy sens i pomagają jej nawiązywać więzi z innymi członkami sportowej społeczności, do której należy. 

"Dzięki moim dłoniom mam możliwość pomagać ludziom zmieniać swoje życie" mówi. "Mogę wyciągać rękę do naprawdę wielu ludzi i nadawać sens ich życiu na wiele sposobów."

"Poprzez zabranie ich ze sobą na wspólny trening i dzielenie się moja pasją, jaką jest sport i zdrowy tryb życia, które tak bardzo zmieniły moje życie" wyjaśnia. "Czasem sprowadza się to do odpisania na maila osobie, która znajduje się na drugim końcu świata, której nie znam, ale która staje się mi bliska jak prawdziwy przyjaciel".

Dłonie pomagają Skye osiągać fizyczne cele, ale również okazywać współczucie.

"Dzięki nim mogę okazywać wsparcie przyjaciołom i tym, którzy tego potrzebują" mówi. "Mogę ocierać nimi łzy i pomagać ludziom wstać, gdy upadli".

Skye jest wdzięczna swoim dłoniom za to, że dzięki nim może pomagać ludziom zmieniać swoje życie, osiągać sportowe cele i uczyć ich jak zdrowo żyć. 

"To dzięki nim osiągnęłam tak wiele" mówi Skye. "Mam to szczęście, że dłonie służą mi do utrzymywania kontaktów, wspierania i edukowania milionów ludzi z całego świata. W przyszłości ręce i dłonie pozwolą mi osiągnąć cel, jakim jest pomoc w polepszaniu ludziom życia".

Ręce Sky będą nieustannie służyć jej w osiągnięciu sportowych celów i pomagać w pracy nad sobą.  Jej dłonie, jej historia i jej możliwości są czymś wyjątkowym.

"Pokazują jaką drogę przeszłam w życiu" mówi. "Na świecie nie ma drugiej takiej pary rąk jak moja"

A jaką historię opowiadają Twoje dłonie? Daj nam znać na Instagramie @Reebokpl #BeMoreHuman

Experts / styczeń 2017
Danielle Rines, Global Newsroom