alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Przejdź do głównej treści
Experts / styczeń 2017
Maureen Quirk, Global Newsroom

Dłonie, które dbają o rodzinę

jamie-eason-fitness-hands-2

Jamie Eason jest trenerką Reebok, infulencerką i modelką fitness, która ponad 150 razy pojawiła się na okładkach magazynów i ma ponad milion fanów na Facebooku.

Jednak kiedy Eason spogląda na swoje dłonie nie myśli o przerzucaniu kolejnych stron gazet, ani o odpisywaniu fanom na wiadomości.

Myśli o swoich synach, o Auguście i Beau.

"Przez osiem lat zajmowałam się zawodowo sportem nie będąc mamą. Kochałam to całym sercem" mówi Eason. "Ale teraz, gdy spoglądam na swoje ręce widzę w nich swoje dzieci".

"Chłopcy polegają na mnie, więc muszę mieć pewność, ze moje ręce pozostaną silne i zdrowe, bym mogła podnosić ich samych i i wszystko co będzie im potrzebne".

Eason jest częścią kampanii Reebok na rok 2017, którą promuje wzruszający spot pod tytułem "Dłonie", kontynuacja działań platformy "Be More Human". Zadaniem kampanii jest zwrócenie uwagi na fakt, że nasze dłonie opowiadają historie. Historie naszej ciężkiej pracy, naszych sukcesów i porażek. Historie naszej pełnej poświęcenia drogi ku samodoskonaleniu.   

Eason twierdzi, że ręce sprawiają, że możemy osiągnąć wszystko i dla każdego z nas mają odrębne znaczenie. Sama odkryła prawdziwe przeznaczenie swoich ponad trzy lata temu, gdy urodziła pierwszego syna.

jamie-eason-fitness-hands-3

Lata dźwigania sztangi, wymachiwania kettlem i pozycji deski nagle nabrały głębszego znaczenia. Te ruchy i siła, którą osiągnęła umożliwiły jej podnoszenie swoich synów - w fizycznym i psychicznym wymiarze.

"To ważne żebyśmy uświadomili sobie, że dbamy o siebie, by móc dbać o innych" mówi Eason.

"Zanim zostałam mamą nie miałam pojęcia, na co naprawdę mnie stać. Po prostu musisz stanąć na wysokości zadania i działać, bo teraz są z Tobą te małe istoty, które na Tobie polegają. Ich życie jest w Twoich rękach."

jamie-eason-fitness-hands-4I dla Eason to zawsze pozostanie najważniejszym zadaniem.

"Chcę być przy moich dzieciach. To dla mnie ogromna motywacja"

"Chcę by każdy mógł tego doświadczyć" kontynuuje Eason, której programy treningowei filmy z ćwiczeniami odniosły ogromny sukces i zmotywowały tysiące ludzi. "To moja pasja"

Eason ma wielką nadzieję, że uda jej się zmotywować również swoich synów. 

"Dzieci mnie obserwują. Patrzą na wszytko co robię" śmieje się zauważając, że każda mama coś o tym wie.

Chce, by jej dzieci widziały, że jest aktywna, że ciężko pracuje, żeby za parę lat one również mogły pomagać innym wokół siebie.

A jaką historię opowiadają Twoje dłonie?  Wrzuć tweet @Reebok #BeMoreHuman

jamie-eason-fitness-hands-5

Experts / styczeń 2017
Maureen Quirk, Global Newsroom