alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Przejdź do głównej treści
Studio / styczeń 2017
Danielle Rines, Global Newsroom

Historia wypisana na dłoniach trenerki Les Mills

Kiedy przyjrzymy się swoim dłoniom, dostrzeżemy na nich wiele niedoskonałości, ślady i blizny po bitwach dnia codziennego. Całą historię naszej ciężkiej pracy.

Lecz gdy na swoje ręce spogląda trenerka Les Mills,Lissa Bankston, widzi w nich nie tylko swoją ciężką pracę, ale również pracę swojej matki. 

„Ostatnio moje dłonie wyglądały tak samo jak dłonie mojej mamy", mówi. „Patrząc na swoje ręce, przypomina mi się czas, gdy byłam bardzo małą dziewczynką i widziałam moją mamę i to, jak ona ciężko pracuje".

Te ręce przypominają Lissie wszystko, co pomagało jej dorosnąć. Jej wyjątkowe podejście do pracy, które zawdzięcza obojgu rodzicom, pozwoliło jej stać się tym, kim jest dzisiaj.

„Jestem tym, kim jestem dzięki rodzicom, ich poświęceniu, ciężkiej pracy i nadziei, jakie we mnie pokładali", mówi Lissa. „Podejmując się naprawdę trudnych zadań, potrzebuję wsparcia ze strony ludzi, którzy wiedzą kim jestem i znają moje serce. Dzięki temu mogę innym dać z siebie to, co najlepsze.

Historia Lissy Bakston jest częścią kampanii Reebok na rok 2017, będącej kontynuacją działań platformy „Be More Human", promowanej wzruszającym spotem pod tytułem „Hands". Zadaniem kampanii jest zwrócenie uwagi na to, jak nasze dłonie opowiadają historie. Historie naszej ciężkiej pracy, naszych sukcesów i porażek. Historie pełnej poświęcenia drogi ku samodoskonaleniu.    

W swojej pracy Lissa każdego dnia spotyka i trenuje nowych ludzi. To właśnie dłonie pozwalają jej podczas pracy w studio w pełni wykorzystać lekcje życia, jakie odebrała w dzieciństwie. 

„Mamy tę wyjątkową szansę, że możemy dotrzeć i pomóc każdemu, kto tej pomocy potrzebuje. Ktoś, kto nie miał takiej pomocy, jaką ja miałam ze strony mamy i taty, może liczyć na mnie i moją pomocną dłoń", mówi Lissa. „Ludzie potrzebują wsparcia, potrzebują miłości i zachęty".

Ręce Lissy są nie tylko wyrazem jej pasji do pracy z ludźmi i zachęcania ich do wykonania 1000 powtórzeń podczas zajęć Les Mills BODYPUMP™,  nie tylko wspierają innych, ale też pomagają pokonywać wszelkie bariery. 

„Jest wiele nieporozumień wokół treningu siłowego i kobiet", mówi. „Nic innego nie sprawia, że czuję się mocniejsza i nie chodzi tylko o ciężar, ale przede wszystkim o wyzwanie".

Te wyzwania budują poczucie wspólnoty.

„Są podczas zajęć chwile, kiedy czuję, że sztanga w moich rękach zaczyna się ślizgać, ale pełne wsparcia spojrzenia innych powodują, że chwyt staje się o wiele mocniejszy", opowiada Lissa.

Lissa Bankston jest w pełni oddana budowaniu systemu wsparcia podczas treningu, który oparty jest na ciężkiej pracy i wiedzy. Dzięki temu każdego dnia jest w stanie zapewnić komuś zachętę, jakiej potrzebuje.

„Nie zdajemy sobie sprawy jaki efekt możemy osiągnąć po prostu przebywając z ludźmi i dając przykład".

„To jest porywające, ponieważ wychodząc do ludzi i pracując swoimi dłońmi, staję się częścią historii podróży przez życie coraz większej liczby osób".

A jaką historię opowiadają Twoje dłonie?  Daj nam znać na Instagramie @Reebokpl #BeMoreHuman.

Studio / styczeń 2017
Danielle Rines, Global Newsroom
Tagi