alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Muzyka / styczeń 2017
Danielle Rines, Global Newsroom

W centrum uwagi - Kendrick Lamar

Ludzie dzielą się na tych, którzy wyznaczają nowe szlaki i tych, którzy nimi podążają. Dla zdobywcy nagrody Grammy, Kendricka Lamara to drugie nigdy nie wchodziło w grę.

Kendrick Lamar włożył dużo wysiłku, aby osiągnąć wszystko to, za co dzisiaj kochają go tłumy, niestrudzenie dążąc do wyznaczonego przez siebie celu. Ten sukces nie spadł mu z nieba – musiał na niego zapracować, pokonując po drodze wiele barier, obalając stereotypy i nie słuchając tych, którzy twierdzili, że mu się nie uda.

Prawdziwym zwycięzcą jest każdy, kto upada, a potem się podnosi i znów podejmuje próbę, nie zważając na to, co mówią pesymiści i ludzie wokoło”, wyznaje raper. „Jest nim każdy, kto na każdym kroku daje z siebie wszystko.”

Bazując na własnych doświadczeniach, Kendrick kierował się w życiu pasją, traktując ją jako źródło motywacji, aby stać się osobą, którą jest obecnie.

„Zawsze czułem, że aby osiągnąć sukces na odpowiednim poziomie, trzeba umieć wywierać na sobie presję, a te buty są tego wyrazem. Kropka.”

Najnowsza linia obuwia Reebok Classic Club C jest najchętniej wybierana przez ludzi, którzy nieustannie pracują nad rozwojem swojego pełnego potencjału i pragną być najlepsi w tym, czym się zajmują. Kendrick jest obecnie jedną z czołowych postaci branży muzycznej, mistrzem w tym, co robi i ikoną stylu. Jednak nie obyło się bez poświęcenia.

„Zawsze starałem się ustawiać poprzeczkę wysoko, aby stać się tym, kim jestem, niezależnie od tego, czy byłem blisko, czy daleko od celu”, mówi.

Trzeba zawsze znaleźć coś, co popchnie nas dalej, niż sięgają nasze najśmielsze wyobrażenia o tym, co możemy osiągnąć, coś, co sprawi, że nasz sukces stanie się jeszcze bardziej spektakularny.

Linia Reebok Club C bije rekordy popularności wyznaczając trendy na wybiegach mody, festiwalach i przede wszystkim ulicach miast, a Kendrick Lamar błyszczy równie jasno w świetle reflektorów dzięki nagrodzie Grammy i swojej międzynarodowej trasie koncertowej.

Kendrick inspiruje ludzi, aby podążali za swoimi marzeniami i pasjami, które zaprowadzą ich tam, gdzie chcą być. Chodzi o znalezienie swojego miejsca i wiarę we własny potencjał.

„Wszyscy gloryfikują osobę, której udało się wejść na szczyt, ale rzecz w tym, żeby samemu włożyć wysiłek i zechcieć się na ten szczyt wspiąć.” mówi Kendrick.

Muzyka / styczeń 2017
Danielle Rines, Global Newsroom
Tagi