alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Przejdź do głównej treści
Style / styczeń 2017
Danielle Rines, Global Newsroom

Klasyczna Teyana Taylor

Nie ma jak klasyka, wszyscy to wiedzą. Ale dla nas, sneakerheadów, klasyka to coś więcej - to obietnica jakości i stylu.

Dlatego właśnie postanowiliśmy wypuścić nową edycję butów Reebok Classic Freestyle Hi, a na ambasadorkę wybraliśmy Teyanę Taylor, tancerkę hip-hop i wielką fankę dobrego obuwia.

W dniu swojej premięry w 1982 roku, buty Reebok Classic Freestyle Hi były pierwszymi w historii butami sportowymi stworzonymi specjalnie dla kobiet. I jednocześnie jednymi z pierwszych butów, jakie w swoim życiu miała Teyana.

“Miałam wtedy 4 lata i tak je uwielbiałam, że trudno mnie było namówić do ich zdjęcia.", wspomina. "Później Freestyle towarzyszyły mi przez cały czas w okresie dorastania, więc dzisiejsza współpraca z Reebok jest dla mnie czymś wspaniałym."

Model Freestyle, znany również jako 5411 (od swojej ceny w dniu premiery) dzięki swojemy wyjątkowemu designowi szybko stał się ikoną stylu.

Freestyle stały się symbolem kreatywności w świecie mody damskiej. Pokazały, że sportowe buty mogą emanować kobiecością.

Teyana jest tancerką i ceni model Freestyle za wybuchową mieszankę stylu i uniwersalności. 

“Uwielbiam buty i teoretycznie mogę tańczyć we wszystkim, ale Freestyle są idealnie lekkie i wąskie. Do tego mają wsparcie kostki i mogę je założyć dosłownie do wszystkiego!" 

Dzisiaj te buty wynoszą sportowy styl na ulice miast, ale w dniu premiery ich przeznaczeniem była sala fitness.

“Freestyle stały się symbolem kreatywności w świecie mody damskiej. Pokazały, że sportowe buty mogą emanować kobiecością.” mówi Teyana.

Dzięki swojemu bezkompromisowemu i odważnemu stylowi, i życiu na pograniczu mody, muzyki i sportu, Teyana Taylor jest uosobieniem charakteru Freestyle Hi.

 “Jestem zaszczycona, że mogę zostać twarzą kampanii Freestyle - reprezentować bogatą historię, jaka stoi za tymi butami, i współtworzyć jej dalszy ciąg."

Jak podobają Ci się nowe Freestyle Hi? Daj nam znać na Instagramie @ReebokPl.

Style / styczeń 2017
Danielle Rines, Global Newsroom
Tagi