alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
/ styczeń 2017

Wyjdź ze swojej strefy komfortu

"Każda walka to nowa droga. Każdego dnia powinniśmy wyznaczać sobie nowe marzenia, nowe cele, żeby się rozwijać. Często jednak, chcąc je osiągnąć, trzeba opuścić swoją strefę komfortu i nie patrząc na ból i zniechęcenie, napierać do przodu” - mówi Joanna Jędrzejczyk, mistrzyni federacji UFC.

Upór, nieustanne przekraczanie granic, nieodpuszczanie nawet w najtrudniejszych momentach. To cechy, które sprawiły, że Joanna Jędrzejczyk zdobyła mistrzowski tytuł w federacji UFC, stając się inspiracją dla innych. Właśnie została też twarzą nowej odsłony kampanii Be More Human, która mówi o wyjściu z własnej strefy komfortu.

Inauguracją nowej odsłony kampanii Be More Human był trening dla 120 osób, na które czekało prawdziwe wyzwanie - przekroczenie własnych granic. Uczestnicy treningu zostali podzieleni na cztery grupy treningowe prowadzone przez Bartka Lipkę - CrossFit, Andrzeja Bogdała - Running, Karolinę Erdmann - Joga oraz Natalię Gołębiewską-Litwiniuk - Dance.

Na miejscu okazało się jednak, że trening, który faktycznie odbędą, będzie spoza ich specjalizacji. W ten sposób sami doświadczyli, jak to jest przekraczać własne granice, mierząc się z dyscyplinami, które znajdują się poza ich strefą komfortu

Be More Human

Wezwanie do życia, ale życia z całych sił. To przekonanie, że sport wydobywa z ludzi to, co najlepsze - ambicję, zaciętość i zdolność do poświęceń, a wychodzenie ze strefy komfortu sprawia, że stają się jeszcze lepszą wersją siebie.  Odciski, otarcia, blizny i pościerane podeszwy to jedynie powód do dumy.

I o tym właśnie opowiada nowy spot Be More Human „Hands” (do zobaczenia tutaj). O zwykłych ludziach, którzy na swoich dłoniach mają wypisane historie życia. Dłoniach, które opowiadają, co przeżyli, z czym się mierzyli i jaką walkę stoczyli. To opowieść o tym, że każdego człowieka, od pierwszych chwil życia aż po ostatnie, kształtuje to, co robi, z czym się zmierza i jakie granice przekracza.

/ styczeń 2017