alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Przejdź do głównej treści
Kick & Punch / luty 2017
Danielle Rines, Global Newsroom

37 pytań do Gigi Hadid

Twój styl odzwierciedla Twoją osobowość. Dotyczy to także Gigi Hadid i to właśnie styl dodaje jej na co dzień pewności siebie.

Jako światowej sławy supermodelka, Gigi Hadid stała się ikoną stylu i zyskała miliony fanów w mediach społecznościowych. W poniższym filmiku zgromadziliśmy dla was najciekawsze porady Gigi dotyczące mody i stylu.

Poprzez swoją współpracę z Reebokiem i zaangażowanie w kampanię #PerfectNever Hadid stara się umacniać rolę kobiety w społeczeństwie. Kampania ma na celu uświadomienie kobietom, że nie muszą poddawać się powszechnie panującej presji doskonałości, by żyć w zgodzie ze sobą.

"To niesamowite, jak bardzo Reebok i kampania #PerfectNever potrafią zjednoczyć kobiety z różnych środowisk we wspólnym celu", mówi.

Bez względu na to, czy szykuje się do wyjścia na wybieg czy analizuje aktualne trendy tego sezonu, Gigi pozostaje wierna wyznawanym przez siebie wartościom.

Podczas ostatniej sesji zdjęciowej dla Reebok pokazała, że potrafi śmiać się z samej siebie i do tego świetnie się bawić odpowiadając na pytania dotyczące swojego stylu.

Wybraliśmy dla Was kilka najciekawszych.

Reebok: Szminka czy buty?

Gigi Hadid: Buty... bez dwóch zdań.

 

Reebok: Surferski styl czy miejski szyk?

Gigi Hadid: Surferski styl w miejskim wydaniu

 

Reebok: Wybieg czy moda ulicy?

Gigi Hadid: Moda ulicy!

 

Reebok: Włosy spięte w kok czy rozpuszczone fale?

Gigi Hadid: Kok, bo tak jest łatwiej

 

Kiedy Gigi potrzebuje odpocząć od presji, pod którą żyje każdego dnia ucieka w sport. W związku z tym zadaliśmy jej również kilka trudniejszych pytań.

 

Reebok: Burpee czy wyrzuty piłki lekarskiej w górę (wall ball)?

Gigi Hadid: Burpee

 

Reebok: Zajęcia grupowe czy trening w pojedynkę?

Gigi Hadid: Zajęcia w grupie przyjaciół

 

Reebok: Bieżnia mechaniczna czy bieg w terenie?

Gigi Hadid: Oczywiście, że bieg w terenie, proszę nie każcie mi wskakiwać na bieżnię!

 

A czy Twój styl dodaje Ci pewności siebie? Daj nam znać na Instagramie @Reebokpl!

Kick & Punch / luty 2017
Danielle Rines, Global Newsroom
Tagi