alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Przejdź do głównej treści
CrossFit® / luty 2017

Nano 7 – liczy się każda nanosekunda

Wskoki na skrzynię, martwe ciągi, wchodzenie na linę. A może wymachy kettlem, zarzuty do siadu albo ukochane burpeesy? Miej pewność, że cokolwiek znajdzie się w Twoim treningu, buty nie będą Cię ograniczać.

Nano 7 Nano 7

Z dumą prezentujemy Ci najnowsze buty z serii Nano, którą od ponad siedmiu lat tworzymy specjalnie z myślą o treningach Crossfit®. 

Oto Reebok Crossfit® Nano 7.

Ich przewiewna cholewka z materiału Nanoweave zapewni Ci komfort i wsparcie w od początku do końca treningu, a elastyczna i przyczepna podeszwa zadba o pełną kontrolę każdego ruchu. Przy wchodzeniu na linę życie ułatwi Ci system Ropepro, a wzmocniony zapiętek zagwarantuje większą stabilizację podczas podnoszenia ciężarów.

Nano 7 Nano 7

O zaletach Nano 7 przekonała się już m.in.Joanna Jędrzejczyk,Mistrzyni Świata UFC, ambasadorka Reebok, która podczas przygotowań do kolejnej walki zawsze daje z siebie wszystko. W jej treningach liczy się sprawność, wytrzymałość, siła, szybkość, równowaga i precyzja, dlatego szczególnie docenia buty, które nie ograniczają jej w działaniu i pozwalają na walkę z samym sobą do samego końca.

W Nano 7 nic nie jest w stanie powstrzymać także nowych członków #TeamReebok - Karola Kłosa i Andrzeja Wrony, czyli czołowych polskich siatkarzy, którzy m.in. dzięki ciężkiemu treningowi funkcjonalnemu sięgnęli z reprezentacją po złoty medal Mistrzostw Świata w 2014 roku, a ze swoimi klubami co sezon grają o najwyższe cele.

Nano 7

 

REEBOK CROSSFIT® NANO 7  - DAMSKIE

Kliknij wybrany model lub zobacz wszystkie.

Reebok - Reebok CrossFit Nano 7 Yao-Vitamin C/Solar Yellow/Black/Lead BD2830  Reebok - Reebok CrossFit Nano 7 Solar Pink/ Black/Lead/White BD5119 Reebok - Reebok CrossFit Nano 7 Blue Beam/Horizon Blue/Black/White/Lead BD5118

 

REEBOK CROSSFIT® NANO 7  - MĘSKIE

Kliknij wybrany model lub zobacz wszystkie.

Reebok - Reebok CrossFit Nano 7 Yao-Vitamin C/Solar Yellow/Black BD2829  Reebok - Reebok CrossFit Nano 7 Black/Primal Red/White/Lead BD2832 Reebok - Reebok CrossFit Nano 7 Blue Beam/Horizon Blue/Black/White/Lead BD5024

CrossFit® / luty 2017