alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Przejdź do głównej treści
Kick & Punch / marzec 2017
Danielle Rines, Global Newsroom

Gigi Hadid w szczerym wywiadzie – od deski do deski

Na wybiegu Gigi Hadid jest wyciszona, spokojna i skupiona, na siłowni też emanują z niej spokój i skupienie. W naszym filmie przetestowaliśmy jej koncentrację.

W jedynym w swoim rodzaju wywiadzie, Gigi otwarcie mówi o życiu osobistym i motywacjach... utrzymując przy tym pozycję 'deski'.

Podczas gdy trener, Rob Piela, pokrzykuje na nią, aby trzymała pozycję, Gigi opowiada o tym, co motywuje ją do stawania się coraz lepszą.

„Mój tata zawsze powtarzał: 'Dobre jest wrogiem lepszego', i to mnie w jakiś sposób mobilizowało, bo rzeczywiście nie ma rzeczy, której nie można zrobić lepiej", mówi Gigi.

Jako twarz kampanii Reebok’s #PerfectNever, Gigi Hadid zachęca kobiety do tego, aby odrzuciły presję doskonałości i poczuły się dobrze takimi, jakie są.

Nie tylko tata jest ważną osobą w jej życiu, równie bliską osobą dla niej jest mama. Zapytana o swój sposób na pozytywne nastawienie, Gigi wymienia na pierwszym miejscu telefon do mamy. 

„Zadzwoń do mamy, zjedz coś dobrego i idź na spacer", jej zdaniem to są trzy najlepsze rady. 

Na początku kariery sportowej, jako młoda dziewczyna, Gigi nauczyła się, że poczucie niedoskonałości pozwala ciągle się rozwijać. Po świetnym treningu mówi: „Czuję że żyję, jestem szczęśliwa i mocna".

Dzięki wsparciu rodziny Gigi nauczyła się pozytywnego spojrzenia na życie i podzieliła się z nami radami dla samej siebie sprzed lat.

„Wszystko się w końcu jakoś samo układa", mówi.

Gigi Hadid mocno stąpa po ziemi i jest otwarta na życie. Zachęca wszystkich, aby akceptowali w innych ludziach różnice.

Kiedy pod koniec filmu ramiona Gigi zaczynają drżeć z wysiłku, Rob Piela zadaje jej proste pytanie: Co jest dla niej najważniejszą rzeczą, jaką chciałaby zmienić albo poprawić na świecie? 

Jej odpowiedź jest prosta.

„Ludzie powinni być mili dla siebie nawzajem", mówi

W jaki sposób motywują Ciebie ludzie obecni w Twoim życiu? Daj nam znać na Instagramie @Reebokpl, dodając #PerfectNever!

Kick & Punch / marzec 2017
Danielle Rines, Global Newsroom
Tagi