alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Przejdź do głównej treści
/ marzec 2017

Zrób krok do bycia mistrzem z Club C

Jak odnaleźć swoją pasję? Jak się realizować i jak stać się mistrzem? Odpowiedź jest prosta. Najważniejsze to zrobić pierwszy krok.

Żeby pokazać Ci jak ważne są: odwaga, podejmowanie ryzyka, nieustanny rozwój i dążenie do celu, nawiązaliśmy współpracę z osobami, które swój "pierwszy krok" mają już za sobą. Ten Typ Mes, Zulu Kuki, Julia Wieniawa i Łukasz Dziewic - oni odważyli się zaryzykować i dzisiaj są świetnym źródłem inspiracji dla tych, którzy są na początku swojej drogi. „Mistrz to tak naprawdę osoba, która ciągle dąży do mistrzostwa” – mówi Zulu Kuki. „To osoba, która konsekwentnie dąży do celu. Oczywiście osoba, która jest wytrwała” – dodaje Julia Wieniawa.

Nasi bohaterowie przekonali się, że najlepszym sposobem na bycie mistrzem jest doskonalenie swoich umiejętności. Dlatego też postanowiliśmy zorganizować Warsztaty Klubu Mistrzów, podczas których będziecie mieli okazję rozwinąć swoje talenty lub... odkryć nowe.

Krok do mistrzostwa można zrobić tylko w mistrzowskich butach! Goście wykonają go w Club C. To mistrzowski model, który od lat się zmienia, a także jest uosobieniem współczesnego i twórczego pokolenia.

Podczas warsztatów będzie można doprowadzić do mistrzostwa swoje umiejętności z obszarów mody, sztuki i fotografii. A nasi mistrzowie zainspirują Was do działania:

- Będziecie mieli okazję poznać ciekawe triki fotografii modowej pod okiem mistrzowskiego Łukasza Dziewica

- Radek Świątkowski wprowadzi Was w temat światła i kompozycji

- Na czym dokładnie polega shoecustom opowie Wam projektant Zulu Kuki

- Z Olką Osadzińską – ilustratorką mody stworzycie zupełnie nowy projekt butów Club C!

- Marzyliście kiedyś o zrobieniu własnego muralu? Teraz będziecie mieć taką okazję. Tajniki streetartu przekażą Wam chłopaki z Good Looking Studio.

- To nie koniec twórczych zadań! Z ilustratorem Alkiem Morawskim ‘LIS KULA’ będziecie mieli okazję podszkolić się z rysunku i stworzyć naprawdę oryginalne działo sztuki.

Oprócz tego, w strefie chillout na gości czekać będzie spora dawka dobrej muzyki i spotkanie z tymi, którzy w dziedzinie muzyki również są mistrzami!

zrób krok do bycia mistrzem

/ marzec 2017