alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Przejdź do głównej treści
Kick & Punch / kwiecień 2017
Danielle Rines, Global Newsroom

Gigi Hadid nokautuje negatywne nastawienie

Trzymanie dystansu to coś, o czym Gigi Hadid, jako odnosząca sukcesy supermodelka, musi pamiętać. Niestety ma to swoje minusy.

Wielu osobom wydaje się, że dzięki kolorowym pismom i telewizji wiedzą wszystko o życiu znanych osób. Ale to nieprawda.

W naszym filmie Gigi uchyla zasłonę swojej prywatności, dając nam wgląd w to, jak łatwo ludzie popełniają błędy oceniając ją, a także z jakimi oczekiwaniami musi się mierzyć każdego dnia. 

„Tym, z czym najbardziej chciałabym się rozprawić jest to, że ludzie oceniają mnie wyłącznie na podstawie mojej pracy i tego, jak wyglądam", mówi, kołysząc się rytmicznie przed kamerą i zadając ciosy.

Gigi Hadid jest twarzą kampanii Reebok #PerfectNever, której celem jest pokazanie, że wszyscy jesteśmy niedoskonali i powinniśmy czerpać z tego satysfakcję, powoli dążyć do bycia lepszą wersją siebie, nie zważając przy tym na wszystkie negatywne głosy z zewnątrz. 

W jednym z jej wcześniejszych wywiadów, Gigi opowiadała o tym, że fitness wzmacnia ją nie tylko fizycznie, ale również psychicznie. Zadając ciosy przed kamerą, jest wyjątkowo wiarygodna, gdy opowiada o nokaucie, jaki trzeba zadać nierealnym oczekiwaniom w jej świecie.

„Po prostu lubię udowodnić ludziom, że się mylą i zostawić ich z wrażeniem w stylu 'ej, ona jest naprawdę spoko' ". 

Gigi lubi rozprawiać się z tymi mitami i staje się to dla niej motywacją, żeby pozostać taką, jaka jest.

Kampania #PerfectNever jest dla Gigi Hadid czymś naturalnym, jako dla osoby żyjącej na co dzień w świetle reflektorów.  Choć większości może się wydawać, że jest odporna na presję, jaką odczuwa wiele osób, to Gigi uświadamia, że jest zupełnie odwrotnie.

„Naprawdę czuję presję, aby zadowolić każdego, bo zawsze staram się uszczęśliwić wszystkich", mówi.

Gigi opowiada o tym, jak odcina się od szumu i presji przed wyjściem na wybieg w jednym z przpednich wywiadów. Niezależnie od tego, czy chodzi o wybieg, czy o dzień wolny, skupia się na rzeczach ważnych i wie, jak odnajdywać równowagę w chaosie.

„Myślę, że najważniejszą rzeczą jest znalezienie równowagi w swoim małym wszechświecie i cieszenie się swoim życiem".

Gigi Hadid ciągle podważa oczekiwania, jakie wobec niej mają ludzie, czy to na sali gimnastycznej, czy na wybiegu. Nauczyła się tego, co jest niezbędne, aby przetrwać, będąc cały czas w centrum uwagi i zachować to, kim jest.

Jak dajesz sobie radę z własnymi niedoskonałościami? Daj nam znać na Instagramie @Reebokpl, dodając #PerfectNever!

Kick & Punch / kwiecień 2017
Danielle Rines, Global Newsroom
Tagi