alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Przejdź do głównej treści
/ kwiecień 2017
Reebok

Trenuj poprzez bieganie z Reebok Run Crew

Jeżeli myślisz, że w bieganiu chodzi tylko o nabijanie kilometrów, to... grubo się mylisz. Dołącz do naszej grupy Reebok Run Crew i przekonaj się, że jest lepszy sposób na budowanie formy.

Chris Hinshaw

Bez względu na to, jaką dyscyplinę sportu trenujesz na co dzień, zapraszamy Cię do naszej otwartej grupy biegowej w Warszawie.

Treningi będą odbywać się według autorskiego programu biegowego Aerobic Capacity, opracowanego przez Chrisa Hinshaw  - naszego globalnego ambasadora, 10-krotnego uczestnika zawodów na dystansie Ironmanm, a obecnie trenera najlepszych na świecie zawodników CrossFit.

"Aerobic Capacity bazuje na dobieraniu odpowiedniej intensywności i czasu trwania biegu oraz przerw między powtórzeniami i seriami wplatając w to odpowiednie ćwiczenia, np. plank czy burpeesy. Stosując tę formułę trenujący osiągają lepsze wyniki w budowaniu szybkości i wytrzymałości siłowej w bardzo krótkim czasie" – mówi Andrzej Bogdał, jeden z trenerów Reebok Run Crew.

Treningi grupy Reebok Run Crew będą odbywać się regularnie w wielu lokalizacjach w Warszawie, prowadzone przez naszych wyselekcjonowanych partnerów:  Runners Club na Mokotowie, Sklep Biegacza na Powiślu, Academia Gorila w Centrum, Crossfit R99 na Ochocie, Crossfit GCW na Gosławiu i Crossfit Wilanów.

Zajęcia poprowadzą między innymi nasi biegowi ambasadorzy: 
Marika Popowicz  – dwukrotna brązowa medalistka Mistrzostw Europy oraz rekordzistka Polski w biegu 4x100m; 
Tomasz Sypniewski  – trener i zawodnik CrossFit, którego aktualnym celem jest występ na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio w 2020 na dystansie sprinterskim;
Ewelina Wyszczelska  – wielokrotna medalistka Polski w skoku w dal, w lipcu wystartuje w Młodzieżowych Mistrzostwach Europy; 
Paweł Nerek  – trener i zawodnik CrossFit, startował, m.in. w prestiżowych zawodach „Battle of the East” w Kuwejcie oraz „Dubai Fitness Championship”; 
Anna Łapińska  – biegaczka długodystansowa z rekordem życiowym 2:40 na dystansie maratonu; 
Artur Jabłoński  – wielokrotny zwycięzca biegów długodystansowych, wicemistrz Polski w długodystansowym biegu górskim; 
Ewelina Płatos  – czołowa polska biegaczka długodystansowa; 
Andrzej Bogdał  – zawodnik biegów górskich i z przeszkodami (zwłaszcza Spartan Race), trener, specjalista żywieniowy; 
Agata Pietroszek  – wielokrotna zwycieżczyni biegów z przeszkodami, instruktorka biegów ekstremalnych; 
Rafał Kasza  – reprezentant Polski w biegach z przeszkodami, jeden z czołowych zawodników Spartan Race w Europie Centralnej i biegów przeszkodowych w Polsce.

Aktualności i harmonogram treningów sprawdź koniecznie na naszym Facebooku -> TUTAJ.

Reebok Run Crew

Reebok Run Crew

/ kwiecień 2017
Reebok