alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Przejdź do głównej treści
/ maj 2017
Danielle Rines, Global Newsroom

Tanecznym krokiem przez Londyn

Londyn to jedyne w swoim rodzaju miejsce na Ziemi, gdzie bogata kultura i tradycja widoczne są na każdym kroku. Wiele odwiedzających go osób szybko przekonuje się jednak, że równocześnie jest to miasto nowoczesne i tętniące życiem.

Dla urodzonej w tym mieście choreografki DanceOn, Danielle Peazer, Londyn jest nieprzewidywalny, różnorodny i niezwykle inspirujący! 

Jako tancerka, Danielle uwielbia swobodę, dzięki której może wyrażać siebie i swoją fascynację miastem, w którym zawsze jest coś do odkrycia.

Zakładając najnowszą kolekcję Reebok inspirowaną Londynem, Danielle zaprasza na wycieczkę po swoim mieście. Wraz z nią odkryjemy miejsca lśniące modą i stylem oraz zaułki znane tylko mieszkańcom.

W jej przewodniku po Londynie każdy znajdzie coś dla siebie.

Inspirowane Londynem 

To nie wielkość miasta ma znaczenie. Dla Danielle liczą się konkretne miejsca i… dźwięki.

„Uwielbiam to, że na stosunkowo małym obszarze można znaleźć tak dużo. Życie w tym mieście jest naprawdę inspirujące".

Zdaniem Danielle, Londyn to miasto, w którym sztuka przybiera wiele różnych form, lecz jedną z ważniejszych jest muzyka.

„Ludzie uwielbiają odkrywać nowych artystów, dlatego zawsze można usłyszeć tu nową piosenkę, o której się mówi, a londyńska scena muzyczna nieustannie tętni życiem" – mówi Danielle.

Osobom, które są tu po raz pierwszy, nasza przewodniczka sugeruje, aby zaczęli zwiedzanie w tradycyjny sposób, jeśli chcą poznać smak tego miejsca. 

„Jeżeli ktoś chce zobaczyć prawdziwych Londyńczyków, zabieram go czarną taksówką do typowego londyńskiego pubu na East Endzie" – twierdzi.

 

Nieobliczalna moda

Mówiąc o stylu, Danielle zauważa, że nigdy nie wiadomo, na co napotkamy na ulicach Londynu. To dlatego jest on tak fascynujący. 

„Moda jest tu bardzo zróżnicowana. Myślę, że odzwierciedla ona osobowość tego miasta. Wydaje się stale zmieniać nastrój i często robi zwroty o 180 stopni, co czyni ją tak nieprzewidywalną" – mówi. 

„Wspaniałą rzeczą w Londynie jest to, że nie ma jednego dominującego trendu, ludzie dosłownie noszą to, co chcą, a to niezmiennie fascynuje".

Jedyną rzeczą, która może namieszać w tym modowym kotle, jest nie najlepsza pogoda, z której słynie Londyn.

„W tym mieście moda zaczyna się od wyrażania własnej osobowości, jednak należy też wziąć pod uwagę pogodę" – mówi Danielle. 

Dla Danielle jej osobisty styl to przede wszystkim wygoda i pewność siebie. 

„Zawsze przedkładam wygodę ponad wszystko, a także to, jak się czuję w danym stroju. To dla mnie ważniejsze od tego, czy coś jest trendy, czy nie".   

Miasto fitnessu 

Londyn jest pełen entuzjastów fitnessu i, zdaniem Danielle, każdy spokojnie znajdzie zajęcia ze swojej niszy. 

„Jest mnóstwo różnych odmian treningów, dostępnych chyba we wszystkich dzielnicach Londynu". 

Danielle wspomina również, że trend athleisure podbija londyńskie ulice w wielkim stylu, a większość ludzi stosuje go nie tylko w przypadku ubrań treningowych. 

„Noszę to samo, gdziekolwiek jestem. Wiele osób zakłada ubrania na siłownię lub do studio, wychodząc na zakupy lub po prostu na miasto" – mówi Danielle. 

Londyńska kultura pozwala Danielle czuć się akceptowaną i być otwartą na różne formy fitnessu oraz grupy ludzi. 

„Uwielbiam Londyn. Jego niespokojny duch i wielość niepowtarzalnych elementów ukształtowały mnie jako osobę i pozwoliły otworzyć oczy na szereg zróżnicowanych kultur".

Musisz zobaczyć, zrobić, zjeść, spróbować 

Musisz zobaczyć... najbardziej charakterystyczne miejsca, takie jak na przykład pałac Buckingham

Musisz zrobić... Obejrzeć spektakle lub przespacerować się nad Tamizą

Musisz zjeść... w Chai Ki na Canary Wharf

Musisz spróbować... czegoś typowo angielskiego, na przykład popołudniowej herbaty!

Najpopularniejsze miejsca

Ulubione miejsca Danielle na zakupy, kawę z przyjaciółmi i trening!

 

Zakupy

Uwielbiam Carnaby Street, ale w Londynie jest mnóstwo niesamowitych miejsc na zakupy.

Kawa

Każde miejsce w Timberyard

 

Trening

Moje ulubione miejsca to Frame Studios i Another Space przy Covent Garden

 

5 rzeczy, które musisz zabrać

1. Płaszcz

2. Parasol

3. Jeansy

4. Sneakery

5. Przewodnik Lonely Planet, aby nie przegapić najciekawszych londyńskich miejsc!

Wybierasz się do Londynu? Przeczytaj koniecznie rady Danielle Peazer i daj nam znać na Instagramie @Reebokpl, co podobało Ci się najbardziej!

/ maj 2017
Danielle Rines, Global Newsroom