alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Przejdź do głównej treści
/ maj 2017
Reebok

Reebok Run Crew - II wielki trening

Uwaga, uwaga - już 27 maja na Stadionie WTS Orzeł w Warszawie DRUGI WIELKI TRENING REEBOK RUN CREW!

Ledwo zdążyliśmy ochłonąć po pierwszym treningu, a tu już pora na kolejny! Na poprzednim, trener Paweł Nerek zaordynował nam dwanaście 1-minutowych odcinków biegowych przeplatanych coraz krótszym odpoczynkiem. Lekko nie było, o czym możecie przeczytać w naszej relacji z tamtego wydarzenia.

Co trener wymyśli tym razem? Na razie pozostaje to tajemnicą, ale znając Pawła i znając metodę Aerobic Capacity, będzie ciekawie, intensywnie i wesoło.

Boisz się, że biegasz za wolno? Metoda Aerobic Capacity pozwala na płynne dostosowanie treningu do swoich umiejętności i kondycji. Ponadto, na zajęciach dzielimy się podgrupy pod względem stopnia biegowego zaawansowania.

Bieganie to "nie Twój sport"? Sory, nie przyjmujemy tej wymówki. Tak się składa, że metoda Aerobic Capacity została opracowana właśnie po to, żeby pomóc zawodnikom z różnych dyscyplin poprawiać swoje wyniki przez pracę nad ogólną wydolnością organizmu. Mało tego - mamy dowody, że działa!

Spotykamy się 27.05.2017 (sobota) na stadionie WTS Orzeł, ul. Podskarbińska 14, Warszawa. W okolicy znajdziecie parking, dla trenujących będą dostępne szatnie, każdy uczestnik dostanie również wodę. Przy stadionie znajduje się restauracja La Barraca, gdzie będzie możliwość zakupienia posiłku regeneracyjnego po treningu.

Rozpoczęcie rejestracji na bieg: 10:30
Start treningu: 11:30
Zakończenie treningu: 12:45

Wstęp wolny, ale liczba miejsc jest ograniczona, więc obowiązują zapisy. Polecamy zgłosić się już teraz, bo ostatnio wejściówki rozeszły się błyskawicznie.

ZAPISZ SIĘ TUTAJ -> www.reebokruncrew.pl 

Do zobaczenia!

P.S. Na koniec, małe wspomnienie pierwszego treningu - było genialnie!

 
/ maj 2017
Reebok