alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
/ maj 2017
Reebok

II wielki trening Reebok Run Crew - z udziałem mistrzyni UFC!

Za nami drugi wielki trening Reebok Run Crew, na którym razem z prawie 200 biegaczami nad swoją formą pracowała nasza mistrzyni UFC, Joanna Jędrzejczyk.

Reebok Run Crew

Dwa tygodnie temu z zapartym tchem śledziliśmy jej kolejną walkę w obronie pasa (oczywiście wygraną!), a w to upalne sobotnie popołudnie każdy miał możliwość pobiegać z nią ramię w ramię, zrobić sobie zdjęcie czy chwilę porozmawiać.

Joanna przyznaje, że kiedyś bardzo nie lubiła biegania, ale od pewnego czasu to się zmieniło i teraz jest to stały punkt jej planu treningowego. "Do swojej ostatniej walki przygotowywałam się prawie trzy miesiące, a jednym z elementów było przygotowanie kondycyjne. Biegałam na początku dwa, trzy razy w tygodniu. Bliżej startu już tylko raz, czy dwa razy."

Teraz, w fazie roztrenowania, wykorzystuje właśnie bieganie do podtrzymania swojej formy, a zapytana o starty w biegach ulicznych przyznała, że po głowie chodzi jej... półmaraton, a nawet maraton. No cóż, czekamy i na pewno będziemy mocno kibicować.

Przechodząc do samego treningu, po tradycyjnie dokładnej rozgrzewce płynnie przeszliśmy do części głównej. Co tym razem przygotował dla nas trener Paweł Nerek?

4 minuty biegu w tempie na 10 km
3 minuty przerwy
2 minuty biegu w tempie na 5 km
3 minuty przerwy
1 minuta biegu jeszcze szybciej niż poprzednio
3 minuty przerwy.

Cały schemat powtarzamy trzy razy.

Ufff, kawał solidnego biegania, zwłaszcza w taką pogodę! Jeżeli nie było Was z nami na treningu, bardzo polecamy zrobić go sobie we własnym zakresie. Pamiętajcie wtedy o dokładniej rozgrzewce i z góry przygotujcie się na ostrą walkę w ostatniej rundzie!

Reebok Run CrewKolejny wielki trening już niebawem, a tymczasem zapraszamy na cykliczne zajęcia w ramach otwartych grup Reebok Run Crew:

- RunnersClub.pl na Mokotowie
- Sklep Biegacza na Powiślu
- Academia Gorila w Centrum
- Crossfit R99 na Ochocie
- Crossfit GCW na Gocławiu
- Crossfit Wilanów

Treningi są otwarte, nie trzeba być członkiem klubu, żeby wziąć udział i trenować poprzez bieganie.

P.S. Jeżeli jeszcze tego nie zrobiliście, koniecznie śledźcie Reebok Run Crew na Facebooku i profil Reebok na Instagramie.

Reebok Run Crew

Reebok Run Crew

Reebok Run Crew

Reebok Run Crew

Reebok Run Crew

 
/ maj 2017
Reebok