alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Przejdź do głównej treści
/ lipiec 2017
Reebok

Reebok Fit Shop - sklep, w którym płacisz wysiłkiem

Takiego miejsca w Polsce jeszcze nie było! Czeka na Ciebie duża strefa treningowa, kawiarnia i nasza najnowsza kolekcja, za którą płacisz... wysiłkiem.

Ćwicz i zarabiaj DELTY

Przyjdź do Reebok FIT SHOP, wylosuj i wykonaj trening, a w zamian za Twój wysiłek otrzymasz naszą wyjątkową walutę. Możesz nią sfinansować nawet 25% ceny swoich zakupów! A jest z czego wybierać, bo czeka na Ciebie najnowsza kolekcja Reebok jesień/zima 2017.zapłać wysiłkiem

T rening dostępny dla każdego

Przygotowaliśmy dla Ciebie aż 600 m2 otwartej przestrzeni treningowej. Open gym obowiązywać będzie przez cały czas, gdy nie ma zaplanowanych treningów. Codziennie na miejscu do Twojej dyspozycji będzie sprzęt aerobowy, gimnastyczny i ciężarowy oraz trener personalny, który pomoże Ci w dopasowaniu odpowiedniego treningu.

W chwilach wytchnienia możesz napić się kawy serwowanej przez kawiarnię Etno Cafe, w tym m.in. ich nowość Cold Brew Coffee.

otwarte treningi

Mnóstwo zajęć do wyboru

Każdego dnia możesz wziąć udział w treningach z różnych dziedzin przygotowanych i prowadzonych przez ambasadorów i partnerów Reebok:

  •   - Kasia Bigos - Fire Workout
  •   - Karolina Erdmann - Yoga Beat
  •   - Bartek Lipka - CrossFit
  •   - trenerzy Les Mills - BODYPUMP®
  •   - Academia Gorila - Muay Thai i boks
  •   - Spartan Race - trening przygotowujący do biegów z przeszkodami
  •   - Black Roll - Mobility

trenuj w Reebok Fit Shop

Działać będzie również grupa biegowa Reebok RUN CREW pod czujnym okiem Andrzeja Bogdała, która trenować będzie w okolicznym parku metodą Aerobic Capacity, czyli trenowanie poprzez bieganie.

Przygotowaliśmy także treningi dla rodziców z dziećmi, kobiece poniedziałki, czyli wyjątkowe wieczory dla pań, a co weekend - specjalne, duże wydarzenia sportowe.

Do Reebok Fit Shop zapraszamy codziennie aż do końca wakacji (3.09), od  poniedziałku do piątku w godz. od 10.00 do 22.00 oraz w soboty i niedziele od 10.00 do 19.00.

Harmonogram zajęć i zapisy sprawdź na stronie reebokfitshop.pl, a po bieżące informacje odsyłamy na nasz Facebookowy fanpage.

 Manifest Reebok Fit Shop

Plakat Reebok Fit Shop 

/ lipiec 2017
Reebok