alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Przejdź do głównej treści
/ lipiec 2017
Reebok

Odpłyń w biegu z Floatride

Kiedy wychodzisz na trening biegowy, rundka dookoła bloku rzadko kiedy Cię zadowala. Dla takich jak Ty stworzyliśmy buty Floatride.

Po wyjściu z domu dowiązujesz buty, robisz szybką rozgrzewkę i uruchamiasz zegarek. 50% GPS... 80% GPS... Jest, 100%, można biec.

Zaczynasz powoli, truchcikiem. Pilnujesz oddechu, skupiasz się na każdym kroku i przypominasz sobie te wszystkie rady wyczytane w internecie. Wysoko kolana, ciało lekko pochylone, wyprostowana sylwetka, ląduj na śródstopiu, rozluźnij ręce... Uff, sporo tego.

Reebok Floatride

Biegniesz tak kilometr, dwa, trzy, ten natłok myśli już trochę zaczyna Cię męczyć, ale nagle... wszystko puszcza.

Myśli uciekają w zupełnie innym kierunku. Mięśnie doskonale wiedzą co mają robić. Oddech sam się reguluje. Odpływasz.

Odpływasz i biegniesz przed siebie, jak w transie. Nic innego się nie liczy. Jesteś Ty i droga przed Tobą. Masz ochotę tak biec w nieskończoność.

Reebok Floatride - technologie

Taki jest urok butów Floatride. Miękka i sprężysta pianka oddaje wkładaną przez Ciebie energię i pcha Cię do przodu, wzmagając to niesamowite uczucie "biegowego flow".

W sumie nie ma się co dziwić, że Floatride zasłużyły na wyróżnienie ze strony Runner's World jako "najlepszy debiut" na rynku butów biegowych w tym sezonie.

Jeżeli chcesz sprawdzić "na własnych nogach" co tak urzekło redaktorów Runner's World, przez cały sierpień zapraszamy do przetestowania ich w sklepie Runners Club przy ul. Wołoskiej w Warszawie i w mobilnym punkcie Reebok Floatride (szczegóły wkrótce).

Reebok Floatride

ZOBACZ DAMSKIE

Reebok Floatride Reebok Floatride

 

Reebok Floatride

ZOBACZ MĘSKIE

Reebok Floatride Reebok Floatride

 
/ lipiec 2017
Reebok