alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Przejdź do głównej treści
Style / sierpień 2017
Danielle Rines, Global Newsroom

Machine Gun Kelly i jego styl rodem z lat 90

Szelmowski uśmiech i spojrzenie prosto w obiektyw - Machine Gun Kelly (MGK), raper i aktor, doskonale wie, jak pracować z kamerą.

Tak było między innymi podczas sesji zdjęciowej Reebok Club C Overbranded.

Te ponadczasowe klasyki mocno inspirowane latami 90. doskonale współgrały z opuszczonym magazynem i pewnym siebie i jednocześnie swobodnym stylem MGK.

Takie przecież były lata 90. - odważne i nasycone kontrastami. MGK jest znany ze swojego unikalnego, nieco szorstkiego i punkowego, poczucia stylu. W wolnej chwili od zdjęć opowiedział nam dlaczego uważa, że styl to doskonały sposób na wyrażanie siebie.

"Kiedy to, co masz na sobie odzwierciedla to, jak się czujesz, wyrażasz swoje uczucia bez konieczności mówienia o tym", twierdzi MGK. 

"Zwłaszcza jeśli masz ekspresyjną osobowość, nie musisz w kółko opowiadać o tym jak się czujesz, może to po prostu pokazać."

MGK zawsze wybiera stroje, które do niego przemawiają. Tak się składa, że zwykle są to te odważniejsze...

"Jeśli tego nie czujesz, to nie ma sensu", mówi. "W modzie też trzeba podejmować ryzyko, bo gdybyśmy tego nie robili, to nic by się nie zmieniało."

Na scenie czy poza niej, to dzięki swojemu niepodrabialnemu stylowi MGK kształtuje męskie trendy modowe. 

"Pod kątem wyglądu, zawsze jestem gotowy na to, żeby wyjść na scenę, zrobić show i być zapamiętanym na zawsze", mówi. 

MGK docenia Club C Overbranded za to, że zostawiają mu dużo pola do popisu na kreowanie właśnie takich sytuacji. 

"Mogę założyć kolorową, odjazdową koszulkę i wszystko będzie do siebie pasowało", mówi. 

Jako osoba ceniąca sobie swój indywidualny styl, MGK otacza się ludźmi, którzy pomagają mu go zachować. Jedną z takich osób jest Morgan Pinney, stylistka, która towarzyszyła mu m.in. podczas tej sesji zdjęciowej. 

Morgan, która współpracuje z MGK już od 6 lat, uważa, że inspirowane latami 90. Club C Overbranded to dla niego idealny wybór.

"Od MGK bije ten punkowy klimat lat 90., który on dodatkowo ubarwia na swój wyjątkowy sposób", mówi.

"Trend inspiracją latami 90. powraca i jemu to całkowicie pasuje. Coraz więcej z kolekcji, które wybieram dla niego, później widuję w sklepach."

Podczas wybierania ubrań to tej sesji zdjęciowej, Pinney inspirowała się klimatem punkowym. 

"Patrzyłam na zdjęcia z lat 90., z Londynu i nie tylko, i zdawałam sobie sprawę z tego, jak bardzo ten styl był rozpowszechniony.", mówi. 

"Welurowa krutka, lekko poszarpane i kolorowe jeansy, taka była Wielka Brytania w latach 90. Dzisiaj to powraca, ale w trochę innym wydaniu."

W kontraście do krzykliwych ubrań z tamtych lat, Club C Overbranded stanowiły dla Pinney bazę do tworzenia wyjątkowych kompozycji, które wyrażały osobowość MGK. 

"To niesamowite, że możesz je założyć praktycznie do wszystkiego, od luźnego stroju codziennego, po bardziej elegancki", mówi. "Styl lat 90. powraca, a te buty idealnie się w niego wpisują. To ponadczasowe buty."

Style / sierpień 2017
Danielle Rines, Global Newsroom
Tagi