alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Przejdź do głównej treści
Kick & Punch / wrzesień 2017
Maureen Quirk, Global Newsroom

Fifth Harmony o tańcu, fitnessie i najlepszej muzyce na trening

Od momentu wydania swojego trzeciego albumu, grupa Fifth Harmony jest zapraszana na niemal na każdą większą imprezę. Pojawiła się też na New York Fashion Week.

W Big Apple dziewczyny skorzystały z okazji i wpadły do nowojorskiego Gotham Gym. na szybki trening bokserski. W rozmowie z Reebokiem zdradziły też, kiedy i gdzie najchętniej ćwiczą. 

"Mocno się staramy, ale jest ciężko!,” mówi członkini grupy Dinah Jane Hansen gdy pytamy, czy da się pogodzić szalone tempo pracy w zespole i dobrą formę.

"Stale jesteśmy w trasie i wszystkie uwielbiamy jeść, ale staramy się zachować równowagę", kontynuuje Hansen. 

Stale jesteśmy w trasie i wszystkie uwielbiamy jeść, ale staramy się zachować równowagę.

“Nie chodzi tu o mega wyrzeczenia, po prostu staramy się wybierać naturalne produkty, a gdy jest okazja, idziemy na trening, który dodaje energii i rozgrzesza nas z zamawiania dodatkowej porcji frytek".

Spontaniczny trening w wolnej chwili to dokładnie to, na co zdecydowały się dziś dziewczyny. Właściciel klubu i trener Rob Piela osobiście poprowadził z nimi ćwiczenia typu combat i cardio.

“Nasza grupa stara się ćwiczyć jak najczęściej. Wszystkie czujemy, że dobrze to robi naszym ciałom ” śmieje się Ally Brooke Hernandez.

"Co może być ważniejsze niż pozostanie zdrowym przy życiu w tak szybkim tempie? Dobra forma - zarówno mentalna, jak fizyczna pozwala osiągać więcej dla zespołu i naszych fanów, stawać się najlepszymi wersjami siebie"

Pozostanie zdrowym przy stylu życia w tak szybkim tempie jest ważne. Dobra forma - zarówno mentalna, jak fizyczna pozwala osiągać więcej dla zespołu i naszych fanów, stawać się najlepszymi wersjami siebie.

Hansen i Hernandez zabierają głos najczęściej. Okazuje się, że to nie przypadek. Gdy pytamy zespół, kto w Fifth Harmony ćwiczy najczęściej, to właśnie ich imiona padają w odpowiedzi.

“Chyba Ally, a zaraz za nią Dinah,” przypomina sobie Lauren Jauregui. "Bo na pewno nie ja."

Jest jednak trening, jaki wykonuje cały zespół  Fifth Harmony: taniec. Próbowaliście kiedyś przećwiczyć choreografię sceniczą? To naprawdę pełnowartościowy trening.

"Występy to dla nas najlepsze ćwiczenia. A kiedy układamy choreografię, nie oszczędzamy się" - zdradza Dinah Jane Hansen. 

Występy to dla nas najlepsze ćwiczenia.

"Zawsze schodzimy ze sceny totalnie naadrenalinowane, zlane potem jak po najcięższym treningu!"

Muzyka grana przez  Fifth Harmony  wyzwala adrenalinę nie tylko u grupy. Nagrania zespołu towarzyszą najpopularniejszym zajęciom w klubach i zajmują topowe miejsca na playlistach treningowych na całym świecie. 

“Nasza muzyka to czysta energia oparta na mocnych bitach. Mam nadzieję, że pomaga ludziom dokonać więcej podczas treningu!” - mówi Normani Kordei.

“Ta sama muzyka może być odbierana w bardzo różny sposób, każdy przeżywa ją indywidualnie. Dlatego zupełnie magiczny jest fakt, że tylu ludzi włącza właśnie nas, kiedy potrzebuje ekstra motywacji na zajęciach – to tak jakbyśmy były wtedy z nimi!”

Zupełnie magiczny jest fakt, że tylu ludzi włącza właśnie nas, kiedy potrzebuje ekstra motywacji na zajęciach

nyfw-fifth-harmony-1

nyfw-fifth-harmony-2

Zainspirowała Cię postawa Fifth Harmony i ich praca nad formą? Koniecznie pochwal się nam na Instagramie @Reebokpl i powiedz, co motywuje Ciebie, by utrzymać Cię w formie.

Kick & Punch / wrzesień 2017
Maureen Quirk, Global Newsroom
Tagi