alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Przejdź do głównej treści
Studio / październik 2017
Danielle Rines, Global Newsroom

Gigi Hadid łapie dobrą formę... podczas wywiadu

W studio w Nowym Yorku, w którym spotykamy dziś Gigi Hadid, jest pełno ludzi. Ale tłum nie jest w stanie zdekoncentrować supermodelki.

Gigi wchodzi na matę do ćwiczeń otoczoną reflektorami. Żartuje z ekipą, wysłuchuje krótkiej instrukcji trenera i już jest gotowa, by zacząć.

Pierwszy wywiad wideo naszej serii był najwyższej próby. Dziś jest jeszcze ciekawiej - modelka mówi o swoich kobiecych idolkach jednocześnie… robiąc brzuszki.

Gdy Rob Piela, trener osobisty, motywuje ją, okrzykami „kontynuuj”, „do końca” - Gigi spokojnie opowiada.

"Lubię wysyłać pozdrowienia i gratulacje do kobiet, które podziwiam" - mówi między powtórzeniami. 

Jako twarz kampanii Reebok #PerfectNever, Gigi Hadid wspiera działania na rzecz samoakceptacji i budowania pewności siebie kobiet na całym świecie. #PerfectNever zachęca kobiety, by patrzyły na swoje niedoskonałości jako potencjał dla swojej samorealizacji.

By lepiej motywować innych, Gigi sama otacza się silnymi kobietami, które dają jej wsparcie. Najważniejszą z nich jest mama. To ona przekazała jej istotne motto:

"Jeśli to nie Ty jesteś najbardziej otwartą, najciężej pracującą osobą w okolicy, znajdzie się ktoś inny".

W walce z wyzwaniami, Gigi pomaga wiara w siebie i pewność, że da sobie radę. 

"Staram się szczerze ze sobą porozmawiać" - uśmiecha się.

Właśnie wtedy, gdy pojawiają się przeszkody, ujawnia się jej niezwykła motywacja i umiejętność ich przezwyciężania. Gigi stara się pamiętać, że oczekiwania i wymagania jakie mają wobec nas inni, ograniczają nas i przeszkadzają się rozwijać.

Dlatego zwalcza swój perfekcjonizm. Zamiast tego stara się zaakceptować siebie taką, jaką jest.

Oczywiście, bycie w centrum uwagi ma swoją cenę. Ale supermodelka ma sposoby, które pomagają jej odzyskać równowagę.

"Pielęgnuję swoje pasje niezwiązane z pracą" - mówi.

Gigi radzi kobietom, by jak najczęściej używały siły pozytywnego myślenia, która wzmacnia samopoczucie i dodaje pewności siebie.

Poproszona o przesłanie dla fanek, Gigi, dzieli się z nami krótkim, mocnym zdaniem. 

"Nic nie przychodzi tak łatwo, jak to się z zewnątrz wydaje. Nikomu!"- mówi, składając się w scyzoryk.

Wysiłek, z jakim kończy swoją serię ćwiczeń, świetnie potwierdza jej słowa. Gigi kończy trening zgodnie z planem.

Gdy opada matę po ostatnim powtórzeniu, na ostatnim oddechu zamyka wywiad mocnym przesłaniem do wszystkich dziewczyn. 

“Perfect Never!”

A jakie kobiety inspirują Ciebie? Daj nam znać na Instagramie @Reebokpl, dodając #PerfectNever!

Studio / październik 2017
Danielle Rines, Global Newsroom
Tagi