alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-deliveryusp-free-returnsarrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
/ październik 2017

Znajdź siłę do walki

Na każde osiem kobiet, u jednej zostanie wykryty rak piersi. 7% z nich będzie miało poniżej 40 lat. Niestety trudno temu zapobiec.

Dlatego powstała inicjatywa Barbell For Boobs, której celem jest uświadamianie problemu, edukowanie i motywanie kobiet do podejmowania działania w tej sprawie.

Dodatkowo, na stronie https://fundraise.barbellsforboobs.org każdy może stworzyć własną zbiórkę, z której pełna kwota będzie przekazana na wsparcie tych 7% kobiet.

Reebok również dołączył do akcji i przygotował specjalną kolekcję dedykowaną tej wyjątkowej inicjatywie. 

KOLEKCJA BARBELLS FOR BOOBS

ZOBACZ KOLEKCJĘ

/ październik 2017