alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Przejdź do głównej treści
/ październik 2017

Znajdź siłę do walki

Na każde osiem kobiet, u jednej zostanie wykryty rak piersi. 7% z nich będzie miało poniżej 40 lat. Niestety trudno temu zapobiec.

Dlatego powstała inicjatywa Barbell For Boobs, której celem jest uświadamianie problemu, edukowanie i motywanie kobiet do podejmowania działania w tej sprawie.

Dodatkowo, na stronie https://fundraise.barbellsforboobs.org każdy może stworzyć własną zbiórkę, z której pełna kwota będzie przekazana na wsparcie tych 7% kobiet.

Reebok również dołączył do akcji i przygotował specjalną kolekcję dedykowaną tej wyjątkowej inicjatywie. 

KOLEKCJA BARBELLS FOR BOOBS

ZOBACZ KOLEKCJĘ

/ październik 2017