alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Przejdź do głównej treści
/ grudzień 2017
Maureen Quirk, Global Newsroom

Nowe Nano 8 już wkrótce! Dave Castro będzie pierwszą osobą, która spersonalizuje swoją parę

Dave przygotowuje Reebok CrossFit Games od 11 lat, czyli od pierwszej edycji zawodów.

Dla jednych  - natchniony artysta, dla innych -  ktoś w rodzaju szalonego naukowca. A zdaniem wszystkich, Dave Castro to bardzo twórczy człowiek.

dave-castro-nano-8-6

Dlatego poszukiwania osobowości, która pierwsza spersonalizuje nowe Reebok Nano 8, nie zajęły nam wiele czasu. Bo skoro Dave stworzył tak wiele świetnych programów treningowych to zaprojektowanie sneakerów powinno być dla niego łatwe, jak poranna przebieżka.

No i potrafi dochować tajemnicy.

Przyznacie, że w przypadku nowego modelu butów, które dopiero pojawią się na rynku jest to istotne. Ale... tym razem zwolnimy Dave'a z zachowania sekretu.

Powód? Limitowana ilość butów Reebok CrossFit Nano 8 Flexweave wkrótce pojawi się na rynku!

I chociaż oficjalna premiera Nano 8 planowana jest po Nowym Roku, wybrane osobowości, a wśród nich Dave Castro, otrzymają je do personalizacji i przetestowania zanim pojawią się w sklepach.

Sprawdź tutaj, jaki projekt stworzył Dave Castro.

dave-castro-nano-8-5

"Zwykle lubię buty w ciemnym kolorze, a najbardziej czarne", odpowiada Dave, gdy pytamy go o jego wybór kolorów.

"Ale, żeby podkreślić rolę i charakter CrossFit Games, dodałem też trochę żywych, radosnych barw. Dlatego na zapiętku pojawia się srebrny kolor".

Ale, żeby podkreślić rolę i charakter CrossFit Games, dodałem też trochę żywych, radosnych barw. Dlatego na zapiętku pojawia się srebrny kolor.

Dave dodał też niebieskie akcenty na butach. Ten kolor nawiązuje do jego służby w Amerykańskiej Marynarce Wojennej.

Chociaż Dave tworzy autorską wersję butów po raz pierwszy, doskonale zna serię Nano. Ćwiczy w niej od samego początku. Rozpoczął oczywiście od wersji nr 1. a później miał wpływ na rozwój kolejnych modeli.
dave-castro-nano-8-2-2

"To niesamowite obserwować, jak seria Nano rozwijała się i ulepszała" - mówi.

"Jeśli ktoś zapytałby mnie osiem lat temu, jak zmieni się Nano 1, odpowiedziałbym, że będą zmiany ilościowe, ale nie jakościowe. Ale stało się inaczej. Każdy kolejny model był inny. I każdy odpowiadał dokładnie potrzebom ćwiczących CrossFit. To robi wrażenie".

W rozmowie z nami Dave przyznaje, że szczególnie cieszą go momenty, w których nowy członek społeczności CrossFit zaopatruje się w swoje pierwsze buty Nano.

"Kiedy ludzie zaczynają ćwiczyć CrossFit, nie mają odpowiednich butów, bo są po prostu w tym zupełnie nowi. Ale po jakimś czasie - to może być kilka tygodni czy miesięcy - nowi uczestnicy kupują sobie buty do CrossFit. Co więcej - traktują je jako symbol".

"To znak, że w tych butach wchodzą na wyższy poziom treningów CrossFit. Stają się najprawdziwszymi zawodnikami CrossFit".

To znak, że w tych butach wchodzą na wyższy poziom treningów CrossFit. Stają się najprawdziwszymi zawodnikami CrossFit.

Gdy Dave personalizował swoje Nano 8, postanowił zaproponować to samo kilku najlepszym zawodnikom CrossFit Games. 

W ten sposób buty do personalizacji otrzymali Tia-Clair Toomey, Annie Thorisdottir, Camille Leblanc-Bazinet, Brent Fikowski i Dan Bailey. Ich projekty możesz zobaczyć tutaj.

your-reebok-nano-8-athletes

Reebok CrossFit Nano 8 w pełnej gamie kolorystycznej będą dostępne od 11 stycznia na reebok.pl.

dave-castro-nano-8-7

dave-castro-nano-8-8

/ grudzień 2017
Maureen Quirk, Global Newsroom