alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Przejdź do głównej treści
Style / styczeń 2018
Ali Cerasuolo, Global Newsroom

Gwiazda K-Pop nowym klasykiem?

Somi, uśmiechnięta sensacja muzyki K-Pop, zaraża fanów swoją energią.

Choć szersza publiczność zna ją wyłącznie jako piosenkarkę,  Somi rozwija także inne talenty i dość niezwykłe hobby.  Piosenkarka jest dumna, że wychodzi poza oczekiwania otoczenia i nie daje się zaszufladkować.

Choć ma zaledwie 16 lat, zdaje sobie świetnie sprawę, że od reszty świata odróżni ją właśnie jej spontaniczność. Gwiazda bierze udział w międzynarodowej kampanii Reebok Classics pt. "Always Classic". Naszą uwagę zwróciła jej pasja i pewność siebie. Te cechy wyróżniają ją równie wyraźnie, jak Reebok Classics' Club C FVS na stopach.

W ramach światowej platformy "Always Classic", Reebok zaprosił do współpracy różnorodną grupę artystów i influencerów; ludzi, którzy zawsze i wszędzie pozostają sobą. Dzięki nim stworzyliśmy pełną energii kampanię pokazującą klasyczną sylwetkę Club C FVS. Kierujemy ją do ludzi odważnych, którzy walczą z ograniczeniami i nie dają się zaszufladkować. 

Club C wszedł na korty w 1985 r. jako ulubiony model butów legend tenisa. Wkrótce pojawił się także na ulicach, nieoczekiwanie stając się klasykiem mody miejskiej. Podobnie jak jego ambasadorka, Club C zerwał z oczekiwaniami na temat funkcji i roli, jaką ma pełnić. Dziś jest ikoną świata nowoczesnej mody. 

"Classic nie zaprowadzi Cię w niewłaściwe miejsce" - mówi Somi.

Każdy z nas rozumie i odczuwa klasykę odrobinę inaczej.  A jak rozumie ją nasza 16-letnia gwiazda? 

W jej przypadku klasyka to uczucie, emocja.

"To podpowiedź, która mówi, żeby pozostać sobą" - wyznaje.  "Idź za emocją, która podpowiada, co robić".

Przy bliższym poznaniu, Somi wydaje się być bardziej zagadkowa niż dziewczyna, którą widzimy na scenie. Nie dajcie się więc zwieść jej stylizacji K-Pop. Im więcej się o niej dowiecie, tym bardziej będziecie zaskoczeni.

Somi nie obawia się wysiłku, jakiego wymagają nowe wyzwania i aktywności. Klasyczne Club C FVS również dobrze radzą sobie z nowymi zadaniami i nieoczekiwanymi stylizacjami.

"Robię wiele dziwnych rzeczy" - mówi Somi. 

"Na przykład zamawiam torebki w pracowni kaletniczej, a mój sport to taekwondo. Robię też biżuterię. Zajmuję się wieloma rzeczami. Inspiracją są dla mnie rodzice".

Powiedzieć, że Somi po prostu zajmuje się tymi rzeczami, to mało. Jej wyjątkowa pasja sprawia, że jest w nich naprawdę dobra. 

Czy wiecie, że ma czarny pas w taekwondo? 

Jej styl odzwierciedlają nie tylko w ręcznie robione akcesoria, lecz również sneakery Club C FVS. Wykreowana przez Somi moda jest unikatowa, właśnie dlatego, że piosenkarka wnosi osobiste akcenty w swój każdy projekt.

 

Dlatego niech nie zwiedzie Cię jej dziewczęcy wygląd. Nasza gwiazda jest wyjątkowo kreatywna i nie boi się myśleć abstrakcyjnie. Trudno przewidzieć jej kolejny krok i to właśnie nam się w niej podoba!

 

"Sądzę, że jestem niespodziewanym klasykiem. Unexpected classic girl" - śmieje się Somi.

 

A co dla Ciebie oznacza słowo classic? Daj nam znać na Instagramie @Reebokpl, dodając #AlwaysClassic!

Style / styczeń 2018
Ali Cerasuolo, Global Newsroom
Tagi