alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Przejdź do głównej treści
CrossFit® / styczeń 2018
Maureen Quirk, Global Newsroom

Wschodząca gwiazda CrossFit i jej aspiracje w 2018 roku

W 2016 Haley Adams rozpoczynała naukę w liceum. Już wtedy społeczność CrossFit czytała pierwszy artykuł o niej:

Tekst relacjonował ostrą wymianę zdań Haley ze szkolnymi kolegami, którzy próbowali drwić z jej muskularnego ciała.

haley-adams-crossfit-nano-8-4

Od tamtego momentu minęły zaledwie dwa lata, a Haley już dwukrotnie stawała na podium CrossFit Games w kategorii nastolatków.

"Rok temu oglądałam Regionals jako kibic. Marzyłam, że zakwalifikuję się do nich, gdy wyjdę z grupy Nastolatków"- wspomina. "Do głowy mi nie przyszło, że uda mi się być tu już w ciągu roku. I oto jestem." 

"Start w Regionals był najlepszym doświadczeniem w całej mojej karierze CrossFit" - cieszy się Haley.

W wieku zaledwie 17 lat, ma już za sobą dwa sezony jako zawodniczka. Wielu członków społeczności wróży jej długą karierę - i to pełną tryumfów.

Sezon 2018 i zbliżające się powoli CrossFit Games stworzą wiele nowych szans. 

A Haley nie odpuści żadnej z nich.

"Chociaż pozostał mi jeszcze jeden rok jeszcze rok w kategorii nastolatków, chcę w tym roku bardziej skupić się na Regionals" - mówi, gdy pytamy ją o cele na 2018 rok.

Chociaż pozostał mi jeszcze jeden rok jeszcze rok w kategorii nastolatków, chcę w tym roku bardziej skupić się na Regionals.

"W zeszłym roku nie skupiłam się dostatecznie na zawodach regionalnych - po prostu nie miałam pojęcia, że mogę się do nich dostać. Więc w tym roku to już priorytet. Chcę osiągać i utrzymywać lepsze rezultaty.

Studia i aspiracje haley-adams-crossfit-nano-8-6

Sezon 2018 to kolejny krok. Ale Haley odpowiada konkretnie, gdy pytamy ją o długoterminowe cele.

"Każdy może powiedzieć, że w ciągu pięciu lat wygra CrossFit Games" - podkreśla Haley. "Ale najważniejsza jest konkretna perspektywa".

"Oczywiście, chcę wygrywać, ale najpierw muszę pomyśleć, o swoich postępach, o tym co poprawić, czyli o tym, jak osiągnąć swój cel".

"Codziennie koncentruję się właśnie na swoim rozwoju".

Oczywiście, chcę wygrywać, ale najpierw muszę pomyśleć, o swoich postępach, o tym co poprawić, czyli o tym, jak osiągnąć swój cel.

Haley podkreśla, że ma długoterminowe cele, które nie wiążą się wyłącznie z CrossFit. 

"Na pewno ukończę studia" - zapewnia.

"CrossFit zawsze będzie moim priorytetem, ale bardzo ważne jest posiadanie wykształcenia."

"Obecnie wielu zawodników ma wyższe wykształcenie, a jednocześnie są doskonałymi sportowcami" - tłumaczy. 

"Jeśli oni potrafią, ja też dam radę" - śmieje się Haley.

Obecnie wielu zawodników ma wyższe wykształcenie, a jednocześnie są doskonałymi sportowcami.

haley-adams-crossfit-nano-8-1

haley-adams-crossfit-nano-8-2

haley-adams-crossfit-nano-8-8

Haley Adams ma na sobie najnowsze Reebok CrossFit Nano 8 Flexweave. Masz już te buty? Daj znam znać na Instagramie @Reebokpl.  

CrossFit® / styczeń 2018
Maureen Quirk, Global Newsroom