alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Przejdź do głównej treści
CrossFit® / luty 2018
Maureen Quirk, Global Newsroom

Z tym trenerem nie ma wymówek od CrossFit Open

W świecie CrossFitu Austin Malleolo jest znany ze swojego sześciokrotnego udziału w CrossFit Games.

O tej porze roku jest mocno skupiony na pierwszej rywalizacji w tym sezonie: Reebok CrossFit Games Open 2018

W trakcie Open, trenujący z całego świata, bez względu na swój poziom zaawansowania, wykonują te same treningi w ciągu pięciu tygodni. Wszystko po to, aby znaleźć się na zbiorczej tabeli wyników i móc porównać swoją obecną formę do innych osób w kraju, grupie wiekowej czy po prostu w swoim boxie lub siłowni. 

Malleolo, jako trener z 10-letnim stażem i zarazem właściciel trzech boxów, twierdzi, że zna już chyba każdą wymówkę osób, które nie chciały stanąć do wyzwania CrossFit Games Open.

„Cokolwiek wymyślisz, już to słyszałem" – śmieje się.

I w tym tkwi sedno sprawy: Austin nie kupuje żadnych wymówek. Ani jednej z nich.

Malleolo zaserwuje tutaj kilka swoich charakterystycznych pogadanek, z których jasno wynika, czemu nie wykręcisz się od zawodów. 

Ostrzegamy uczciwie: Może zdemaskować Cię tak szybko, jak wykonuje martwy ciąg.

Aby wziąć udział w Open, odwiedź Games.CrossFit.com. Następnie zaopatrz się w oficjalny sprzęt CrossFit Open i ruszaj na zawody.

CrossFit® / luty 2018
Maureen Quirk, Global Newsroom