alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Przejdź do głównej treści
CrossFit® / styczeń 2018
Maureen Quirk, Global Newsroom

Jak przetestować nowe Nano 8? Mistrzowski trening

Tak jak do nowego sprzętu dodaje się instrukcję obsługi, nowe buty sportowe mogłyby być wyposażone w gotowy plan treningowy... W przypadku Nano 8 tak stało się naprawdę!

Reebok CrossFit Nano 8 Flexweave  są już dostępne na rynku. A Ty możesz poddać te najnowsze buty CrossFitowe testowi.

W próbach pomoże Ci sam Adrian Conway, trzykrotny mistrz CrossFit Games Affiliate Cup i trener w elitarnym klubie Team Wasatch Brutes

Adrian był jednym z pierwszych sportowców, któremu wręczyliśmy Nano 8. Poznał je tak dobrze, że przygotował specjalny trening dnia: WOD Nano 8.

 

"Nano 8 to najdoskonalszy ze wszystkich butów serii Nano. Świetnie uaktualniony" - mówi Adrian. "W tym roku czuję kontynuację: Nano 8 przypominają mi w czymś Nano 7 Weave, ale z naprawdę dobrze przemyślanymi ulepszeniami!"

Na czym polegają zmiany? 

"Większa elastyczność" - kwituje Adrian. "Sprężystość i responsywność tego buta jest dokładnie taka, jak lubię. Największą zmianę zauważyłem odbijając się, skacząc i szybko zmieniając kierunki. Świetnie dostosowują się do mojej stopy". 

Sprężystość i responsywność tego buta jest dokładnie taka, jak lubię. Największą zmianę zauważyłem odbijając się, skacząc i szybko zmieniając kierunki.

To dlatego trening Adriana Conwaya wykorzystuje wiele ćwiczeń skocznościowych. Również inne zadania odnoszą się do zauważonych przez niego ulepszeń. Adrian radzi wykonać jego trening, gdy tylko założycie nowe Nano - pozwoli Wam to błyskawicznie wyczuć Wasze nowe buty. 

WOD z Nano 8

5 Rounds for Time (Rund): 

12 x Snatch (Rwanie) 35/25 kg. 

8 metrów Overhead Walking Lunge (Wykroki z przemieszczaniem ze sztangą trzymaną nad głową) 35/25 kg. 

9 x Bar Facing Burpee (Padnij-powstań z twarzą do sztangi) 

200m Run (Bieg)

"Ten trening musi być szybki" - odpowiada Adrian pytany, jak należy wykonywać jego ćwiczenia.

"Skaluj ciężary tak, by wykonać 12 touch-and-go snatches unbroken (Rwania, bez przerwy). Jeśli nie masz miejsca na wykonanie Lunge w ruchu, zastąp je ośmioma standardowymi Lunge (Wykroki stacjonarne). Możesz je także zastąpić 200 metrowym wiosłowaniem, jeśli jest zbyt chłodno". 

A po treningu... nie musisz zmieniać butów. Adrian twierdzi, że czysta, elegancka estetyka Nano 8 to jedna z ich najmocniejszych stron.

"Dlatego mogę je włożyć na trening, na zawody, nawet do dżinsów" - mówi. "CrossFitter zawsze chce być sobą! no i kto nie lubi butów, które może włożyć na wszystkie okazje". 

CrossFitter zawsze chce być sobą! no i kto nie lubi butów, które może włożyć na wszystkie okazje.

adrian-conway-nano-8-wod-sled

adrian-conway-crossfit-nano-8-1

Jak wiele czasu zajęło Ci wykonanie treningu Nano 8 Adriana Conway'a? Daj nam znać na Instagramie @Reebokpl co sądzisz o Nano 8 po pierwszym włożeniu.

CrossFit® / styczeń 2018
Maureen Quirk, Global Newsroom