alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Przejdź do głównej treści
Studio / marzec 2018
Danielle Rines, Global Newsroom

Najtrudniejszy test Niny Dobrev

Ninę Dobrev znamy nie tylko z jej ról filmowych. Aktorka słynie ze swojej pasji do wyczerpujących treningów.

To czyni z niej świetną ambasadorkę Reebok i Les Mills. Jest zaawansowaną zawodniczką Les Mills GRIT, na ile jednak jej dobra forma poparta jest rzetelną wiedzą teoretyczną? Sprawdziliśmy.

"Technika ruchowa to podstawa sukcesu, zarówno dla aktora, jak i zawodnika. Dlatego stale ją ulepszam" - tłumaczy Nina.

 Poprosiliśmy trenerkę Niny,Lissę Bankston która pracuje z nią podczas treningów Les Mills,by poddała Ninę testowi: Bęzie zadawać pytania związane z fitness,

a jeśli aktorka  nie będzie znać odpowiedzi Wtedy wrzuca ciężary na sztangę i robi karną serię!

"Wiem, że ćwiczenia Les Mills oparte są na badaniach i każdy trening opracowany jest, by wspierać zarówno wygląd i dobre samopoczucie" - mówi Nina.

I chociaż aktorka nie znała odpowiedzi na pierwsze pytanie: który mięsień w naszym ciele pracuje najciężej (Odpowiedź: serce) potwierdzamy, że naprawdę wie sporo o fitness.

Kiedy Lissa zapytała Ninę, ile treningów typu HIIT powinna robić w tygodniu, ta odpowiedziała bez wahania.

"Dwa"

Doskonale wie również, że ćwiczenia wyzwalają endorfinę.

Zaangażowanie w Les Mills sprawia, że Nina odczuwa coraz więcej korzyści płynących z treningu. Dlatego zachęca innych, by jak najszybciej zaczęli ćwiczyć.

"Jeśli się wahacie, nie myślcie, że zdarza się to tylko wam" - tłumaczy. "Każdy ćwiczący, od najsprawniejszego sportowca, po nowicjusza, musi trochę pocierpieć. Więc po prostu zaczynaj, bo takich jak Ty jest wielu!" Zajęcia Les Mills mają różne stopnie zaawansowania, dlatego można dobrać je do siebie.

Kiedy pytania stają się trudniejsze, np. czy to prawda, że słowo gymnasium pochodzi z greckiego "gymasian" co oznaczało "trenować nago" (Odpowiedź: Tak), Nina podchodzi do sztangi.

"Warto pocierpieć. Wiem, że za każdym razem, gdy zmuszam ciało do wysiłku, robię mu dobrze" - śmieje się aktorka.

NinaSS18Grit2

Nina mówi nam, że to właśnie naukowe podstawy Les Mills są powodem sukcesu tych zajęć.

"Przygotowane są perfekcyjnie - dlatego ludzie po prostu chcą do nich wracać" - tłumaczy Nina. 

Nina żartobliwie wygraża trenerce, gdy ta zadaje jej karne ćwiczenia podczas testu, ale wcale nie chce, żeby publiczność wzięła jej stronę.

"Dobra relacja z trenerem personalnym to podstawa" - przekonuje nas.

"Wcale nie jest tak łatwo znaleźć kogoś, komu się ufa i komu naprawdę na Tobie zależy. Dobry trener walczy o Ciebie, kiedy chcesz się poddać. To właśnie uwielbiam w Lissie - dba o to, żebym była najlepszą wersją samej siebie! Nie powiem wam, ile razy zatrzymała mnie, kiedy chciałam już trzasnąć drzwiami".

A czy Ty odpowiesz na wszystkie pytania @LesMills poprawnie? Koniecznie pochwal się nam na Instagramie @Reebokpl

Studio / marzec 2018
Danielle Rines, Global Newsroom
Tagi