alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Przejdź do głównej treści
CrossFit® / marzec 2018
Maureen Quirk, Global Newsroom

Motywacja do treningu prosto od legend CrossFit

To dzieje się znowu!

Witamy na Reebok CrossFit Games Open 2018.

Ci, którzy już brali udział w Open w zeszłym roku, wiedzą, czego się można spodziewać. Jeszcze do 25 marca wytrzymałość, siła i odporność psychiczna zawodników wystawiana będzie na niewiarygodnie ciężką próbę.

Ci, którzy biorą udział w Open po raz pierwszy, szybko dowiedzą się o swoim "ciemnym miejscu". Przygotuj się.

Łatwiej powiedzieć niż to zrobić? Zgadza się! Dlatego zebraliśmy kilku najbardziej doświadczonych zawodników CrossFit, by podtrzymali Cię na duchu. 

Od momentu rozpoczęcia zawodów, co tydzień, jedna legenda sportu przygotowuje krotką wypowiedź, która zmotywuje Cię do nowego treningu.

James Hobart przed 18.5

Austin Malleolo przed 18.4

Ben Smith przed 18.3

Camille Leblanc-Bazinet przed 18.2

Rich Froninga przed 18.1

Sprawdź tę stronę w przyszłym tygodniu, by posłuchać motywacji przed 18.2. Pamiętaj też, że masz jeszcze czas, żeby kupić  oficjalną kolekcję CrossFit Open.

CrossFit® / marzec 2018
Maureen Quirk, Global Newsroom