alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Przejdź do głównej treści
CrossFit® / marzec 2018
Maureen Quirk, Global Newsroom

Weź udział w CrossFit Open w wielkim stylu

To było tak niedawno: Tia-Clair Toomey uhonorowana tytułem the Fittest Woman on Earth! Jednak dla 380 tysięcy zawodników, którzy przygodę z CrossFit Games kończą na fazie Open, najważniejszy moment sezonu jest właśnie

teraz. Reebok CrossFit Games Open 2018 rozpoczęły się w 22 lutego i będą trzymać nas w napięciu (o które na pewnozadba Dave Castro)aż do końca marca. stacie-tovar-crossfit-open-gear-1

"Open to najbardziej ekscytujący moment dla społeczności CrossFit! Wiele osób przygotowuje się do tych zawodów przez cały rok, więc dla nich to prawdziwa chwila prawdy - mówi nam Stacie Tovar, zawodniczka CrossFit Games z wieloletnim stażem

Oto jej osobista historia: Po ubiegłorocznych CrossFit Games w lecie, Stacie zrezygnowała z uczestnictwa w tych elitarnych zawodach  i zdecydowała, że w następnym sezonie skupi się wyłącznie na startach w Open.  

"To szansa, żeby pokazać, jak ciężko pracowałam w ciągu ostatniego roku. To, że nie jesteś najlepszym zawodnikiem w klubie, nie oznacza, że nie marzyć o starcie w Open - kontynuuje.  

A oto wskazówka: Ćwicz we właściwym stroju i z odpowiednim sprzętem.

"Zawsze wierzyłam, że mogę więcej, gdy czuję się lepiej. Takie uczucie daje mi założenie moich ulubionych szortów, podarowanie sobie nowych butów lub trenowanie w grupie ulubionych osób".

Zawsze wierzyłam, że mogę więcej, gdy czuję się lepiej.

Dla tych, którzy, tak jak Stacie, chcą dodatkowo zainspirować swój trening, mamy kolekcję CrossFit Open.

To komplet rzeczy, które pomogą Ci przetrwać surową rutynę treningów.  I chociaż trudno przewidzieć, jakie ćwiczenia przygotuje tym razem Dave Castro, można, być pewnym, że Twój strój będzie dla nich odpowiedni.  

Nano 8 Flexweave

Patrząc na dotychczasowe zawody, można być pewien, że podczas Open przyjedzie nam się zmierzyć z różnorodnością ruchową. Nano 8, jako jedyny but na rynku zaprojektowany specjalnie pod kątem CrossFit, okazuje się pomocny przy tak różnych ćwiczeniach, jak podnoszenie ciężarów, gimnastyka czy ćwiczenia ciałem. Jeżeli kupić jedną parę butów, którą włożysz na wszystkie pięć treningów Open (i wszystkie swoje WODy), to Reebok CrossFit Nano 8 Flexweave jest pewną inwestycją.

Legacy Lifter

Nano 8 jest uniwersalny, ale jeśli myślisz poważnie o zabezpieczeniu się podczas podnoszenia ciężarów, dobrze włożyć do torby jeszcze jedną parę: Oto Legacy Lifter,buty stworzone do przysiadów, dzięki optymalnemu spadkowi platformy. Przecież możemy być pewni, że ćwiczenie one-rep max lift znów pojawi się w programie Open.

Akcesoria

Jeśli program tegorocznych Open będzie przypominał lata poprzednie, ćwiczenia będą bezwzględne dla Twojego ciała. Akcesoria opaski na nadgarstki, opaski stabilizujące kolana i taśmy pomogą Ci zapanować nad ciałem i wzmacniać je wraz z upływem czasu. Miej je w pobliżu, by walczyć z obtarciami rąk czy siniakami na nogach.

Koszulki Limited Edition Open

Gdy kibicujesz w wielkiem wydarzeniu sportowym, kupujesz pamiątkową koszulkę. Tym bardziej chyba warto mieć koszulkę z imprezy, w której startujesz? Limitowana edycja Graficzne koszulki Open powracają, a w tym roku można będzie je spersonalizować własnym imieniem, ulubionym numerem zawodnika, czy nazwą swojego boxu. Kup jedną przed zawodami, by zmotywować się do startu, lub jako nagrodę po dobrze wykonanej pracy.

Kupuj kolekcję Open tutaj. Bierzesz udział w Open? Daj nam znać na Instagramie @Reebokpl i @CrossFitGames dodając hashtag #InTheOpen.

CrossFit® / marzec 2018
Maureen Quirk, Global Newsroom