alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Przejdź do głównej treści
Style / luty 2018
Danielle Rines, Global Newsroom

Lil Yachty przekracza wszelkie granice

Ma zaledwie dwadzieścia lat, a już zdobył uznanie w branży muzycznej. Panie i Panowie, przed państwem raper Lil Yachty. Tego muzyka nie zaszufladkujesz. Za każdym razem, gdy sądzisz, że już wiesz, czego się po nim spodziewać, Lil Yachty udowodni Ci, że się mylisz. Może po prostu lubi nas zaskakiwać.

"Kiedy zacząłem tworzyć muzykę, wielu ludzi próbowało mi wmówić, że podważam zasady hip-hopu. Moja odpowiedź: może to zmiana na lepsze" - mówi Yachty.

Lil Yachty jest twarzą Workout Plus w globalnej kampanii Reebok Classics -  "Always Classic". Nadaje się do tego idealnie, bo jego styl i sylwetka naszych klasyków mają w sobie coś podobnego - ucieczka przed zaszufladkowaniem i przełamywanie ograniczeń.  

W ramach światowej platformy "Always Classic", Reebok zaprosił do współpracy różnorodną grupę artystów i influencerów; ludzi, którzy zawsze i wszędzie pozostają sobą. Dzięki nim stworzyliśmy pełną energii kampanię podkreślającą klasyczne sylwetki naszych butów - takich jak Workout Plus. Kierujemy ją do ludzi odważnych, którzy walczą z ograniczeniami i nie dają się zaszufladkować.

Buty Workout podbiły rynek w 1984 roku  swoim słynnym zapięciem na rzep "H-strap". Szybko wyszły z siłowni na ulicę jako pożądany symbol miejskiej mody. To część klasycznego dziedzictwa marki Reebok. Lil Yachty zdobył sławę przełamywaniem zasad gatunków i stylów w muzyce. Ale stworzył też własny styl... w modzie. Raper znany jest z wyrazistych, dowcipnych stylizacji. 

Lil Yachty wnosi swoją niezwykłą osobowość we wszystko, co robi. Swobodę twórczą przypisuje swojej rodzinie, która zawsze pozwalała mu być sobą. Szczególnie wdzięczny jest swojemu ojcu, który nauczył go, by w swoich decyzjach kierował się własnym zdaniem, a nie opinią większości. 

"Mój tata był naprawdę fajny, sprawił, że ośmieliłem się być inny niż wszyscy i nie naśladowałem tłumu" - wspomina. "Nauczył mnie być liderem."

Lil Yachty zachęca innych, by pozostali wierni sobie, a jednocześnie zawsze byli nastawieni pozytywnie. Jest zawsze sobą i to widać.

"Mój przekaz to bycie pozytywnym" - podkreśla.

Lil Yachty udowodnił, że wie, co to znaczy myśleć nieszablonowo. Jego teksty, muzyka i występy sceniczne nigdy nie pozostają niezauważone, a rapera trudno porównać z jakąkolwiek inną postacią w branży muzycznej. 

"To nie jest tak, że zaplanowałem sobie, że będę grał hip-hop. Albo, że chwycę farbę w sprayu i będę pryskać ściany. To wyszło ze mnie" - mówi Lil Yachty. "Wy też posłuchajcie siebie".

Lil pozostając sobą, inspiruje ludzi i kreatywność wokół siebie. I choć ma silną pozycję w branży jako współczesny klasyk, ktoś kto pozostanie z nami przez długi czas, muzyk cały czas pracuje nad sobą, udoskonala się.

A co dla Ciebie oznacza słowo classic? Daj nam znać na Instagramie @Reebokpl, dodając #AlwaysClassic! 

Style / luty 2018
Danielle Rines, Global Newsroom
Tagi