alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Przejdź do głównej treści
Style / luty 2018
Danielle Rines, Global Newsroom

Idź na całość z Teyaną Taylor

Bycie odważnym to umiejętność podejmowania ryzyka. Nie możesz ciągle myśleć, co mówią o Tobie inni. Po prostu rób rzeczy po swojemu. Piosenkarka, tancerka i aktorka... z każdej roli Teyany Taylor emanuje jej śmiała osobowość.

Teyana zawsze tworzyła w swoim stylu i na swoich zasadach. Dlatego to, co robi, jest wyjątkowe; określa ją tu i teraz.

"Odwaga stylu to powiedzieć sobie: 'połączę tę czapkę z tymi sneakerami ", a zaraz potem dobrać o coś w kompletnie innym stylu do tej czapki i sneakerów" "- śmieje się. "To konsekwencja odwagi i braku kompleksów".

Międzynarodowa kampania Reebok Classics, pt. "Always Classic” to dla Teyany okazja, by ukazać swoją odważną osobowość i udowodnić, że jej persona doskonale mieści się w tradycji marki. Robi to śpiewająco, a słynne buty Workout Plus z serii Reebok Classics dodają jej energii.

W ramach światowej platformy "Always Classic", Reebok zaprosił do współpracy różnorodną grupę artystów i influencerów; ludzi, którzy zawsze i wszędzie pozostają sobą. Dzięki nim stworzyliśmy pełną energii kampanię pokazującą klasyczną sylwetkę Workout Plus. Kierujemy ją do ludzi odważnych, którzy walczą z ograniczeniami i nie dają się zaszufladkować.

 Teyana i buty Workout na jej nogach, to idealne połączenie. Zachwycają uniwersalnością i stylem. Są klasykami, którzy zamiast podążać za trendami tworzą je.

Chcecie poznać życiowe motto Teyany? "Smiałość. Nie sądź, że musisz działać w konkretnym obszarze, czy pozostać przy jednym trendzie" - tłumaczy.

Teyana nie obawia się zmieniać swojego stylu i to czyni ją współczesnym klasykiem.

"Classic to odwaga", podsumowuje Teyana.

"Nie lubię myśleć o swoim stroju, zanim nie zaczynam go wkładać na siebie" - podkreśla. "Działam spontanicznie - weź to, potem tamto... nie zastanawiam się, czy rzeczy pasują do siebie, jeśli pasują mnie. Na tym polega odważny styl".

Teyanie zależy na tym, by jej głos docierał do szerokiej publiczności. Jest prawdziwa i mówi prawdę prosto w oczy. Ma nadzieję, jej śladem podąży że coraz więcej ludzi. Szczególnie zachęca do tego śmiałych, pełnych ekspresji młodych ludzi.

"Myślę, że bycie sobą i odwaga właśnie mają swoje pięć minut" - śmieje się Taylor. "Jest całkiem sporo osób, którzy idą przez życie zygzakiem - gdy większość mówi 'tak', oni mówią 'nie". Jeśli wszyscy idą na prawo, ja skręcam w lewo. Taka po prostu jestem".

Teyana wie, że sposób, w jaki instynktownie reaguje na różne sytuacje określa ją jako człowieka.

Uchwyciliśmy niektóre z najmocniejszych, klasycznych momentów Teyany. Pobierz je i udostępnij. W ten sposób możesz cieszyć się Teyaną i jej charyzmą wszędzie!

Gdy masz właśnie przystępujesz do nauki nowego tanecznego kroku, ale złapały Cię skurcze nóg

Kiedy ktoś komplementuje Twoje nowe Reeboki

Gdy słyszysz swoją ulubioną piosenkę na imprezie

Kiedy Twój szef wyznacza spotkanie punktualnie o 9 rano

Gdy zdobywasz doskonałe miejsce na widowni i kibicujesz swojemu zespołowi

A co dla Ciebie oznacza słowo classic? Daj nam znać na Instagramie @Reebokpl, dodając #AlwaysClassic!

Style / luty 2018
Danielle Rines, Global Newsroom
Tagi