alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Przejdź do głównej treści
Style / luty 2018
Danielle Rines, Global Newsroom

Tajemnica stylu Gigi Hadid

Gigi Hadid nie jest w stanie zatrzymać nic i nikt. Niezależnie, czy znów wyrusza w świat, planuje nowe przedsięwzięcie biznesowe czy kontynuuje niezwykle udaną karierę modelki, nieustannie przesuwa granice i przezwycięża ograniczenia.

Gigi twierdzi, że odwagę ma w genach. Znalazła się na szczycie dzięki sile swojego charakteru i... swojej przekorze.

W butach Freestyle Hi na nogach, modelka weszła przebojem do międzynarodowej kampanii Reebok Classics pt. "Always Classic". Wniosła siłę charakteru i swoją buntowniczą naturę.

Gigi Hadid, która osiągnęła już tak wiele, to wzór dla dziewczyn na całym świecie. Dlatego jej obecność w naszej kampanii jest tak ważna.

W ramach światowej platformy "Always Classic", Reebok zaprosił do współpracy różnorodną grupę artystów i influencerów; ludzi, którzy zawsze i wszędzie pozostają sobą. Dzięki nim stworzyliśmy pełną energii kampanię podkreślającą klasyczne sylwetki naszych butów - Classic Leather, Workout, Freestyle i Club C. Kierujemy ją do ludzi odważnych, którzy walczą z ograniczeniami i nie dają się zaszufladkować. 

Freestyle debiutowały w 1982r. jako pierwsze buty do aerobiku dla kobiet. Freestyle Hi to ewolucja klasyka i jego powrót w centrum uwagi modowego świata. Świetnie pasuje do Hadid i jej intuicji w przewidywaniu tego, co stanie się trendem.

Byliśmy ciekawi, jak Gigi spodoba się jej osobisty Freestyle Hi, stworzony specjalnie dla niej przez Sue Tsai. Personalizując buty artystka inspirowała się niezwykłą osobowością Gigi.

"Ona jest niepowstrzymana, niesie w sobie ogromną moc i pewność siebie. Kontakt z nią daje poczucie, że wszystko jest możliwe. Starałam się oddać jej styl, styl niezależnej kobiety" - tłumaczy Tsai. 

"Mówienie tego, co myślisz i bycie sobą to punkt wyjścia. Tak stajesz się wolna i silna".

Gdy obie kobiety omawiały projekt buta, Gigi zdradziła, jaki jest jej ulubiony kolor, by pomóc nam uchwycić jej styl, estetykę współczesnego klasyka.

"Żółty to kolor, który budzi w ludziach poczucie szczęścia, a mnie dodaje energii" - śmieje się Gigi.

Przygotowany przez Tsai projekt mówi wiele o Gigi.

"Gigi zainspirowała mnie. Uwielbia przyrodę i wprost rosną jej skrzydła, gdy wyjeżdża z miasta" - twierdzi Tsai. 

"Ten aspekt jej osobowości był dla mnie niespodzianką i zainspirował mnie".

Gigi mówi, że zdarzają się jej bardzo prywatne chwile, które poświęca sobie samej. Pozwalają oczyścić myśli i dodać sobie energii na podjęcie nowych wyzwań.

"Czasem wstaję w Nowym Jorku o 4 rano i idę pobiegać" - wyznaje. "Uwielbiam anonimowość jaką potrafi dać to wielkie miasto". 

Gigi jest inspiracją dla kobiet na całym świecie. Swoją postawą dodaje im sił do walki o realizację swoich planów i marzeń. Także ten aspekt został wyrażony przez Tsai w jej projekcie.

"Moim ulubionym motywem są kwiaty, bo dobrze wyrażają zarowno Gigi, jak i mnie samą - są bardzo kobiece, a zarazem pełne siły", mówi Tsai. "To coś bardzo prostego, a jednocześnie dociera do tak wielu, zupełnie różnych ludzi".

Gigi jest silna i prawdziwa. Stara się być zawsze sobą, zachowuje klasyczny styl i nigdy nie zatrzymuje się w swoim dążeniu do poszerzania granic swojej wolności.

Jej życiowy cel?

"Po prostu bycie szczęśliwą, i zachowanie dobrego kontaktu z samą sobą" śmieje się modelka.

A co dla Ciebie oznacza słowo classic? Daj nam znać na Instagramie @Reebokpl, dodając #AlwaysClassic!

Style / luty 2018
Danielle Rines, Global Newsroom
Tagi