alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Przejdź do głównej treści
Style / grudzień 2018

Club C

Rosalie to jedna z najlepiej zapowiadających się i najciekawszych artystek młodego pokolenia. Jej styl muzyczny to łączenie różnorodnych brzmień. W jej twórczości znaleźć można mieszankę hip-hopu, amerykańskiego r&b rodem z lat 90. oraz fascynację elektroniką. Rosalie ma już za sobą kilkadziesiąt zagranych koncertów – w tym na największych scenach muzycznych takich jak Open’er Festival oraz wiele klipów. Nowym wyzwaniem stała się współpraca z Reebok Classic. Rosalie dołączyła do grona partnerów i została nową ambasadorką marki. 

Drugą bohaterką cyklu Always Classic została ilustratorka i joginka – Anna Rudak. Pasją Ani jest ilustracja i joga. W jej pracach dominuje tematyka życia codziennego, kobiecego świata i przyrody. Autorka zbiera to co widzi i przenosi to na papier w formie prostych, ciekawych, momentami humorystycznych rysunków.

Dziewczyny idealnie wpisują się w filozofię marki Reebok Classic. Poprzez wyrażanie siebie i dążenie do realizowania swoich marzeń są idealnym uosobieniem wartości jakie pojawiają się w najnowszej kampanii Always Classic. Połączenie bohaterek z modelem Club C, którego historia ewoluowała na przestrzeni lat – od modelu przeznaczonego na korty tenisowe, po ten, który stał się nieodłącznym uzupełnieniem ulicznych stylizacji - jest oznaką utożsamiania się marki z nowym, bardzo twórczym pokoleniem.

To co wyróżnia nowy, minimalistyczny model Club C to gumowa podeszwa zapewniająca komfort i idealne dopasowanie podczas chodzenia. Podeszwa środkowa amortyzuje każdy krok, a niezwykły kolor skórzanej cholewki pasuje do każdego zestawu. 

Style / grudzień 2018
Tagi