alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Przejdź do głównej treści
Style / marzec 2018
Ali Cerasuolo, Global Newsroom

Sharina Gutierrez i powiew modnej świeżości

Gdy oczy wszystkich skierowane są na Sharinę Gutierrez, modelka nie traci nic ze swojej pewności siebie.

"Jestem tylko i aż sobą. Nigdy nie dbam o to, co powiedzą o mnie inni" - tłumaczy nam Sharina.

Jej niezależna postawa jest powszechnie znana; stworzyła jej wyrazisty wizerunek w świecie mody. W tej branży bardzo liczy się określony sposób zachowania i wyglądu. Sharina potrafi jednak ignorować oczekiwania i działać wyłącznie w pełnej zgodzie ze sobą. 

"Klasyk oznacza bycie oryginalnym - i to nie dla innych, ale dla samych siebie" - mówi Gutierrez.

Postawa Shariny sprawiła, że Reebok zaprosił ją do udziału w swojej globalnej kampanii Reebok Classics - "Always Classic". Modelka przełamuje ograniczenia i idzie swoją własną drogą - w sneakerach Classic Leather Flexweaves, nowej wersji legendarnego buta. Flexweave to to najnowsza innowacja w dziedzinie obuwia sportowego - splot indywidualnych włókien w kształcie przypominającym cyfrę 8.

W ramach światowej platformy "Always Classic", Reebok zaprosił do współpracy różnorodną grupę artystów i influencerów; ludzi, którzy zawsze i wszędzie pozostają sobą. Energetyczna kampania Reeboka promuje klasyczne modele, takie jak Classic Leather Flexweave i jest skierowana do wszystkich, którzy walczą z ograniczeniami i nie dają się zaszufladkować.

Classic Leather został stworzony w 1983 roku. Dzięki ponadczasowej sylwetce oraz minimalistycznej stylizacji przeszedł błyskawiczną metamorfozę z buta sportowego w legendarny klasyk. Od ponad trzech dekad Classic Leather zdobywa uznanie wśród kolejnych generacji. Classic Leather Flexweave łączy legendarny klasyczny styl z najnowszymi technologiami. 

Na ich popularność składa się połączenie klasycznego stylu z nowoczesną technologią. Podobnie styl noszenia się Shariny Gutierrez określić można jako wygodny i nowatorski.

W takim podejściu, Reebok Classic nadają się na każdą okazję i do każdej stylizacji. Sharina zakłada klasyki nawet na wyjścia do miasta z przyjaciółmi i nie zastanawia się, jak ubiorą się pozostali. 

Jest dumna z tego, że potrafi iść w przeciwnym kierunku, niż wszyscy. Niezależnie od tego, czy znajduje się przed kamerą, czy po prostu wychodzi potańczyć, nie waha się być sobą. To daje jej przewagę nad konkurentkami, buduje jej postać jako nowego klasyka w branży.

"Nigdy nie idę do klubu w szpilkach. Wolę się powygłupiać, poszaleć" - śmieje się Sharina.

Czy zastanawiacie się jeszcze, dlaczego przyciąga wszystkie spojrzenia?

"Prędzej czy później wszyscy zaczynają patrzeć się na tłumek, który gromadzi się wokół mnie. Często podchodzą do mnie dziewczyny i mówią: "jesteś naprawdę inna".

Bycie wyjątkową to dla Shariny najbardziej naturalna rzecz na świecie. Nie obawia się okazywać swojej beztroskiej, barwnej osobowości. I kiedy tłum podąża w lewo, nasza bohaterka pewnie robi krok w prawo. Sharina jest dumna, gdy nazywana jest prawdziwym klasykiem.

A co dla Ciebie oznacza słowo classic? Daj nam znać na Instagramie @Reebokpl, dodając #AlwaysClassic!

Style / marzec 2018
Ali Cerasuolo, Global Newsroom
Tagi