alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Przejdź do głównej treści
Style / marzec 2018
Danielle Rines, Global Newsroom

Rae Sremmurd i niezwykła świeżość muzyki

Hip-hopowy duet Rae Sremmurd szybko staje się nowym klasykiem.

Ale ich muzyka nie daje się zaszufladkować. Zespół stale zaskakuje fanów przełamywaniem granic gatunku i świeżymi brzmieniami. Rae Sremmurd naprawdę wiedzą, co słychać.

"Po pierwsze trzeba myśleć nieszablonowo. Nie przejmować się trendami", mówi Slim Jxmmi, połowa duetu tworzonego przez braci.

Chłopaki nie tylko czują muzykę, ale mają też nosa do stylu - wystarczy spojrzeć na ich sneakery. Reebok zaprosił zespół do współpracy w ramach światowej platformy "Always Classic". Bracia nie kryją fascynacji Classic Leather, które noszą podczas wszystkich występów. 

W ramach światowej platformy "Always Classic", Reebok zaprosił do współpracy różnorodną grupę artystów i influencerów; ludzi, którzy zawsze i wszędzie pozostają sobą. Energetyczna kampania Reeboka promuje klasyczne sylwetki, takie jak Classic Leather Flexweave i jest skierowana do wszystkich, którzy walczą z ograniczeniami i nie dają się zaszufladkować.

Classic Leather Flexweave łączy legendarny klasyczny styl z najnowszymi technologiami. 

Od stworzenia w 1983 roku, Classic Leather jest niezmiennie kultowym butem, którego charakterystyczna sylwetka zdobywa uznanie wśród nowych generacji. Flexweave to kolejna nowatorska odsłona tej klasycznej serii.

Podobnie jak Classic Leather, Rae Sremmurd są wyraziści i natychmiast zauważalni; inspirują wszystkich wokół do rozwijania swojej indywidualności. Bracia emanują pewnością siebie - ich styl w pełni oddaje ich osobowość. 

"Gdy popatrzysz w lustro i widzisz..." - zaczyna Slim Jxmmi.

"Kogoś takiego jak ja?" - wchodzi w słowo Swae Lee.

"widzisz gościa, który zadziwia sam siebie, to właśnie jest świeże" kończy Slim Jxmmi unosząc brwi.

Świeże podejście, to dla braci więcej niż bycie wyrazistym, to sposób na życie. Jxmmi porównuje radość z tworzenia czegoś świeżego ze ekscytacją, jaką czuje, gdy ich babcia gotuje jego ulubioną potrawę.

"Babcia gotuje, a Ty jesteś podekscytowany tym świeżym zapachem i smakiem. Podobnie kręci mnie tworzenie świeżej muzyki" - śmieje się Slim Jxmmi.

 

Muzycy są dumni z tego kim są i co za nimi stoi, nigdy nie udawali kogoś innego. Rae Sremmrud zasłynął kreacjami swojego image'u i starannymi wyborami stylistycznymi. Dlatego może być autorytetem także w sprawach mody. Bracia zawsze lubili świeżość.

"Pamiętam pierwszy dzień w dziewiątej klasie, kupiłem nowe dżinsy, koszulkę i sneakery" - wspomina Swae Lee. "Byłem świeży aż po skarpetki i tylko czekałem, żeby wszyscy w klasie powiedzieli 'Patrz!' Uwielbiam to". 

A co dla Ciebie oznacza słowo classic? Daj nam znać na Instagramie @Reebokpl, dodając #AlwaysClassic!

Style / marzec 2018
Danielle Rines, Global Newsroom
Tagi