alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Przejdź do głównej treści
Style / marzec 2018
Ali Cerasuolo, Global Newsroom

Posłuchaj, co krzyczy jej sztuka

SANY, artystka graffiti, emanuje kreatywnością. Jedno spojrzenie - i już czujesz jej niezwykłą osobowość.

Znana jest ze swojej charakterystycznej chustki, która zakrywa część jej twarzy. Artystka chce pozostać ukryta. Zupełnie odwrotnie jest z jej pracami. Dobrze odzwierciedlają jej dynamiczną, pewną siebie osobowość. 

"Chodzi mi o wolność ekspresji i odkrywanie innych kultur" - mówi nam SANY.

Jej prostolinijna i do bólu szczera postawa wnosi powiew świeżości. Zupełnie jak sneakery Reebok Classics Club C Montana Cans, które stanowią improwizację na temat klasyków. 

W ramach światowej platformy "Always Classic", Reebok zaprosił do współpracy różnorodną grupę artystów i influencerów; ludzi, którzy zawsze i wszędzie pozostają sobą. Dzięki nim stworzyliśmy pełną energii kampanię pokazującą klasyczną sylwetkę Club C Montana Cans. Kierujemy ją do ludzi odważnych, którzy walczą z ograniczeniami i nie dają się zaszufladkować.

Club C wszedł na korty w 1985 r. jako ulubiony model butów legend tenisa. Współpraca Club C i Montana Cans pozwoliła połączyć historię ze współczesnością, pokazać klasyki i ich osobowość jako prawdziwe dzieło sztuki. 

Oryginalne kolory Montana Cans łączą się z miejską estetyką SANY w ekspresyjnej harmonię kształtów i barw Montana Cans poszerza granice graffiti, tak jak SANY robi to ze swoją sztuką.

"Dwa miesiące temu pracowałam nad graffiti dużej ściany. Przyglądały mi się dwie starsze panie. Zapytały jak długo maluje się coś takiego. A ja zaproponowałam, żeby same wzięły puszki z farbą i spróbowały" - śmieje się SANY. 

Klasyk to coś, co mamy w sobie wszyscy, ale różnie to wyrażamy.  Dla SANY, sztuka graffiti pozwala dać upust jej kreatywności, dzielić się nią z innymi.

"Mieliśmy ostatnio taki jam-session malowania graffiti. Niezwykle inspirujące doświadczenie dla mnie i wszystkich uczestników."

Wyszukiwanie ukrytych inspiracji i walka z ograniczeniami jest dla SANY sposobem na samorealizację.  

"Grafitti jest dla mnie tym, czym dla dzikiego zwierzęcia las - jest w nim absolutnie wolne". Ale kiedy zabierzesz je do zoo, to już nie jest to samo zwierzę - nie jest dzikie" - mówi SANY.

"Bardzo podobnie jest ze mną. Kiedy graffiti pojawia się na ulicy, wielu ludzi nazywa je wandalizmem. Jednak gdy widzą je na wystawie, przyjmują, że to sztuka. Ale w galerii sztuki graffiti nie jest wolne i nie jest dla wszystkich".

 

SANY zmienia narzucone zasady i tworzy swój własny styl. Jej twarz jest zasłonięta, ale jej sztuka zawsze wyrazista i widoczna dla wszystkich. 

 

A co dla Ciebie oznacza słowo classic? Daj nam znać na Instagramie @Reebokpl, dodając #AlwaysClassic!

Style / marzec 2018
Ali Cerasuolo, Global Newsroom
Tagi